گوناگون

تکرار حرکت ناجوانمردانه قطر توسط امارات در فوتبال

تکرار حرکت ناجوانمردانه قطر توسط امارات در فوتبال

مسابقه ایران و امارات در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی فوتبال ساحلی با کارشکنی تیم میزبان در خصوص تماشاگران همراه شده است.

با توجه به این که امارات میزبان مسابقات است قابل پیش‌بینی بود که هواداران آنها بیشترِ بلیت‌های مسابقه را بخرند و ورزشگاه را تا حد امکان در اختیار خودشان بگیرند اما میزان دسترسی اماراتی‌ها به بلیت‌های این مسابقه بسیار بیشتر از تصور اولیه است.

قانون فیفا می‌گوید فضای ورزشگاه باید به طور مساوی یعنی «پنجاه – پنچاه» در اختیار هواداران دو تیم قرار بگیرد. اما در حالی که همه بلیت‌های این مسابقه به فروش رفته است ظاهرا بیش از ۹۰ درصد از ۳۵۰۰ نفر ظرفیت ورزشگاه سهم اماراتی‌ها شده است.

اماراتی‌ها بلیت‌فروشی را به شکلی برگزار کردند که ایرانی‌ها کمتر موفق به خرید بلیت شوند. در حال حاضر فقط آن دسته از هواداران ایران بلیت دارند که از قبل می‌دانستند ایران به عنوان تیم صدرنشین صعود می‌کند و بازی‌اش در مرحله یک چهارم روز پنج شنبه برگزار می‌شود!

این اتفاق دقیقا شبیه اتفاقی است که قبل از بازی تیم‌های ملی ایران و قطر در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ در قطر افتاد.

نکته جالب این که از چند ساعت پیش دیگر بلیتی برای این مسابقه وجود ندارد اما در بازار سیاه فضای مجازی بلیت‌های بازی ایران و امارات از ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ درهم – ۷.۵ تا ۳۵ میلیون تومان - به فروش می‌رسد!

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار