گوناگون

بین خطیر و نکونام دادگاه برگزار شود؟

بین خطیر و نکونام دادگاه برگزار شود؟

مهاجم سابق استقلال در خصوص اختلاف خطیر و نکونام گفت: ما که از بیرون به این اختلافات نگاه می‌کنیم نمی‌توانیم دقیق قضاوت کنیم.

به گزارش همشهری آنلاین سیدامین منوچهری در درباره پیروزی یک بر صفر استقلال برابر صنعت‌نفت آبادان در هفته شانزدهم لیگ برتر اظهار کرد: این بازی یکی از سخت‌ترین بازی‌های استقلال بود. چون بعد از یک دوره استراحت و تغییرات و در ادامه حواشی مدیریتی، تیم توانست بازی خوبی را انجام بدهد و به پیروزی برسد. خیلی مهم بود که استقلال بازی را ببرد و خوشحالیم که این اتفاق رخ داد.

وی افزود: تمام تیم‌های خوب بعد از تعطیلات ۵۰ روزه دچار مشکل می‌شوند. تیم موقعیت‌های خوبی هم داشت که به گل تبدیل نشد و اگر این فرصت‌ها به گل تبدیل می‌شد قطعا با تعداد گل بیشتر به برتری می‌رسید.

او در بخشی از صحبت‌های خود درباره اختلافات میان علی خطیر و جواد نکونام هم گفت: به نظرم هر اتفاق و اختلافی وجود دارد، بهتر است در خانواده حل شود. ما نباید این مشکلات را به بیرون بیاوریم چون حرفه‌ای این است که درون خانواده حل شود. باید ببینیم چه تصمیمی و چه کاری برای آینده استقلال خوب است و همان کار را انجام بدهیم.

بازیکن پیشین استقلال ادامه داد: همه ما سوار یک کشتی هستیم و نباید زیر خود را سوراخ کنیم. هر کسی بخواهد برای خود و منافع خود کار کند، باعث غرق شدن همه می‌شود. امیدوارم همه پیشکسوتان کاری کنند تا این اختلافات درون خانواده حل شود. الان تیم از نظر کسب نتیجه و شرایط فنی، وضعیت خوبی دارد و اگر اختلافات کنار گذاشته شود، استقلال می‌تواند روند بهتری داشته باشد.این اختلافات باعث شده ذهن مردم درگیر باشد، امیدوارم این اختلافات منجر به این نشود که استقلال جام از دست بدهد.

منوچهری همچنین گفت: ما که از بیرون به این اختلافات نگاه می‌کنیم نمی‌توانیم دقیق قضاوت کنیم. باید صحبت‌های جواد نکونام را بشونیم و بعد صحبت‌های آقای خطیر را گوش کنیم تا بتوانیم قضاوت بهتری داشته باشیم. به خاطر همین می‌گویم بزرگ‌ترهای استقلال باید کنار هم بیایند و کمک کنند که اختلاف سرمربی و مدیرعامل حل شود. آنها باید پای صحبت هر دو طرف بنشینند و بعد یک تصمیم درست بگیرند که سود استقلال باشد. درواقع یک دادگاه بین خودشان برگزار کنند و بعد قضاوت کنند.

او در پایان بیان کرد: در نهایت باید تصمیمی قاطع گرفته شود و دو طرف از این تصمیم پیروی کنند. اگر این اختلافات ادامه داشته باشد، در نهایت هوادار ضربه می‌خورند. امیدوارم این اتفاق رخ ندهد. برای هر دو طرف هم آقای نکونام و هم آقای خطیر قطعا کسب عنوان قهرمانی مهم است و امیدوارم دو طرف متحد شوند تا تیم با آرامش به کارش برای کسب عنوان قهرمانی ادامه بدهد.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار