گوناگون

گلایه های نکونام تمام نمیشود: دوست ندارند من نتیجه بگیرم!

گلایه های نکونام تمام نمیشود: دوست ندارند من نتیجه بگیرم!

سرمربی استقلال می‌گوید در روزی که تیمش می‌توانست با اختلاف چند گل پیروز شود، بازی برای آبی‌ها سخت شد.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در نخستین دیدار از دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر موفق شد با تک گل مهدی مهدی پور از سد صنعت نفت آبادان عبور کرده و صدر جدول را حفظ کند.

جواد نکونام در نشست خبری پس از بازی حضور یافت و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد که مشروح آن را در زیر می‌خوانیم:

* محروم شدیم تا نه سیخ بسوزد نه کباب

در ابتدا این برد را به هواداران استقلال تبریک می‌گویم و جای آنها واقعا در استادیوم خالی بود. به خاطر اینکه نه سیخ بسوزد و نه کباب، تیم ما را هم از حضور هواداران محروم کردند. خوشحالیم که بازی را توانستیم ببریم و 3 امتیاز را به هواداران تقدیم می‌کنیم.

* تغییر تاکتیک دادیم و توانستیم موقعیت گل ایجاد کنیم

تمام تلاش‌مان را کردیم که بازی خوبی انجام دهیم. می‌دانستیم برای تیمی که شرایط خوبی در جدول ندارد، در نیم‌فصل دوم هر پانزده بازی مرگ و زندگی است. در نیمه دوم تغییر تاکتیک دادیم و توانستیم موقعیت گل ایجاد کنیم. در نیمه اول می‌توانستیم به گل برسیم و گل زودهنگامی که در نیمه دوم زدیم باعث شد موقعیت‌های دیگری به دست بیاوریم و بازی را با اختلاف دو، سه گل ببریم.

* طبیعی بود که نیمه اول خیلی خوب نبودیم

بازی را سخت کردیم و در اواخر بازی حریف ما را تحت فشار گذاشت ولی خداراشکر موقعیتی به آنها ندادیم. در نیمه اول طبیعی بود که خیلی خوب نبودیم ولی در نیمه دوم خوب بازی کردیم و توانستیم ببریم. باید ادامه دهیم و ببینیم در ادامه مسیر چه اتفاقی می‌افتد.

* توجهی به آمار ندارم

پیروزی در خانه و ناکامی در خارج از خانه؟ من به آمار توجهی ندارم. در هر بازی تلاش می‌کنیم که بهترین عملکرد را داشته باشیم، هر اتفاقی بیفتد شرایط خاص فوتبال است.

* همه خسته شده‌اند و هیچ جانی برای ما نمانده است

اختلافات و نگرانی هواداران؟ همه خسته شده‌اند و هیچ جانی برای ما نمانده است. به جای اینکه شمشیر به دست یاران خودمان بدهیم تا بروند بجنگند، شمشیر را از آنها می‌گیریم و خودمان را خلع سلاح می‌کنیم. نیم‌فصل اول همین داستان بود و الان هم همین داستان است.

* قطعاً دوست ندارند من نتیجه بگیرم

باز هم می‌گویم و تکرار می‌کنم که قطعاً دوست ندارند من نتیجه بگیرم و اگر شهامت داشته باشند می‌توانند بگویند بله ما نمی‌خواهیم نکونام نتیجه بگیرد. من به پشتیبانی تیمی که دارم زحمت می‌کشم و کارمان را انجام می‌دهم و به برد و باخت نگاه نمی‌کنم. در فوتبال باید همه تیم‌ها لذت ببرند.

* ما آرامش نداریم

ما آرامش نداریم و هر روز از قصد و عمد یک داستان برای ما درست می‌کنند. به یک بازیکن کمتر پول می‌دهند و به یکی دیگر بیشتر. قرارداد بازیکنان را درست نمی‌کنند و یک روز مانده به بازی‌ها قرارداد‌ها را امضا می‌کنند.

* اینها همه کار می‌کنند که تیم نتیجه نگیرد

مشکلات ما مشخص است و هواداران می‌دانند اینها همه کار می‌کنند که تیم نتیجه نگیرد. من اول فصل گفتم و الان هم می‌گویم که هیچ چیزی فرق نکرده و همه جوره ما را اذیت می‌کنند و تحت فشار می‌‌گذارند.

* یک آدم بی‌سروپا درباره من می‌خواهد حرف بزند

الان هم یک آدم بی‌سروپا می‌آید و درباره نظرات من می‌خواهد حرف بزند. متأسفانه آنقدر می‌خواهند فوتبال را کوچک کنند که آدمی که معلوم نیست چه کسی است بیاید درباره صحبت‌های من حرف بزند. ایشان بیخود می‌کند که بخواهد جواب من را بدهد، اصلاً کی هست؟ همین که وجود نمی‌کند به کمپ و سمت رختکن بیاید معلوم است که چه کار می‌کند.

* ایشان بیخود می‌کند که بخواهد جواب من را بدهد!

اینها یکسری آدم هستند که دشمنی با من را به استقلال کشاندند. با من دشمنی دارید مشکلی ندارد و می‌توانیم از هم خوشمان نیاید ولی باید با هم کار کنیم و استقلال موفق باشد. تلاش‌مان را می‌کنیم ولی این کارها واقعاً خسته کننده شده و نمی‌دانیم چه کار کنیم. چرا کسی الان درباره بازیکنانی که به تیم‌های دیگر دادند صحبت نمی‌کند؟ چرا کسی درباره سعید مهری صحبت نمی‌کند که جدا شده است؟ بیایند توضیح بدهند. درباره هر چیزی که دلشان بخواهد توضیح می‌دهند.

 

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار