گوناگون

خط و نشان سرمربی سپاهان برای غول آسیا

خط و نشان سرمربی سپاهان برای غول آسیا

سرمربی سپاهان در نشست خبری به پیروزی احتمالی تیمش مقابل الهلال عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا واکنش نشان داد..

به گزارش پارسینه و به نقل از ایسنا؛ سپاهان و الهلال فردا (پنجشنبه) در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم می‌روند. ژوزه مورایس ، سرمربی سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال اظهار کرد: امیدوارم استقبال خوبی از الهلال شده باشد و برایشان آرزوی بهترین‌ها را دارم که به یک کشور فوق العاده آمدند و یک جو بسیار خوب را در یک ورزشگاه خوب تجربه خواهند کرد.

او درباره ادامه روند مثبت سپاهان گفت: فوتبال هیچوقت در هیچ زمانی یکسان نیست. بازیکنان ما تلاش کردند و توانستند به مرحله بعدی بیایند. من هیچ کاری بدون کیفیت بازیکنان نمی‌توانم انجام دهم. هیچ فشار و استرسی روی بازیکنان نیست و هیچ انتظاری نداریم. تنها آرزویم این است که کاری انجام دهیم که بعدا یادمان باشد تغییر ایجاد کردیم. من در زندگی شخصی هم یک تیم را رهبری کردم. در حال حاضر خوشحال هستم اما فردا را نمی‌دانم.

او درباره احتمال پیروزی سپاهان مقابل الهلال گفت: من هر روز انتظار بهترین‌ها را دارم. باور دارم بازیکنانم این کیفیت را دارند. یکی از اسم‌ها رامین رضاییان است که در همین نشست حضور دارد. ما همه حرفه‌ای هستیم و بهترین شرایط را برای خودمان می‌خواهیم. بحث فقط باور کردن است و این مهم است.

سرمربی سپاهان در پاسخ به سوالی درباره انگیزه‌ ویژه‌اش از تقابل با الهلال، تیم سابقش و ژسوس بیان کرد: در حال حاضر سرمربی سپاهان هستم نه الهلال. من در گذشته زندگی نمی‌کنم و حالا در کنار شما هستم. گذشته به پایان رسیده است. اگر از من بپرسید که دوستی در آن کشور دارید، باید بگویم بله. هنوز دوستشان دارم اما در حال حاضر اینجا هستم و سعی می‌کنم بهترین عملکردمان را در سپاهان ارائه دهیم. تفکرات من در حال حاضر برای این تیم است.

او درباره شور هواداران سپاهان و هواداران ایرانی در فوتبال عنوان کرد: ما در ایران هستیم. ایران متفاوت است و جو نقش جهان فوق العاده است. ورزشگاه الهلال هم زیباست و بازی زیبایی را در این ورزشگاه خواهیم داشت. برای تیم‌هایی مثل الهلال جو ورزشگاه نقش جهان طبیعی است. فردا اولین بازی است که بانوان در ورزشگاه حضور دارند. فردا با حضور آن‌ها مثل عربستان جو بهتری خواهیم داشت. تفاوتی که وجود دارد تعداد هواداران است که فکر نمی‌کنم تعداد آن‌ها به تعداد هواداران ما برسد. با این حال در کل بازی زیبایی خواهیم دید.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار