گوناگون

دفاع تمام قد مربی استقلال از جواد نکونام

دفاع تمام قد مربی استقلال از جواد نکونام

مربی استقلال گفت: یک روز علیه نکونام بیانیه می دهند و الان هم به خودشان اجازه داده‌اند درباره سرمربی تیم حرف بزنند

به گزارش پارسینه و به نقل از همشهری آنلاین؛ جواد نکونام سرمربی استقلال در تازه‌ترین گفت‌وگوی خود در برنامه فوتبال برتر دست به افشاگری درباره اختلافات خود با علی خطیر زد که این موضوع با پاسخگویی از طرف معاون ارتباطات و رسانه باشگاه استقلال همراه شد. او بخشی از اظهارات سرمربی استقلال را تکذیب کرد، اما این مسئله نیز اکنون با واکنش یکی از اعضای کادر فنی آبی ها همراه شده است.

محمد نوازی در این باره می‌گوید: من سال‌ها در این باشگاه بازی کرده‌ام ولی چنین شرایطی ندیده‌ام. باشگاه استقلال چقدر کوچک شده که امثال این آقا باید درباره سرمربی آن اظهارنظر کنند. یادش به خیر یک زمان بزرگان در این باشگاه جمع بودند و حالا یک آدم بی‌تجربه شده سخنگوی باشگاه و حتی به خودش اجازه می‌دهد علیه سرمربی در کانال باشگاه بیانیه بنویسد یا در رادیو حرف بزند. نفهمیدیم در این باشگاه چه کسی حق حرف زدن دارد.

او ادامه داد: یک روز می گفتیم مقابل رقیبان از استقلال حمایت نمی کنید و حرف نمی زنید، می‌گفتند ما اجازه نداریم و هیئت مدیره گفته فقط سمیعی حرف بزند. الان این آقا چکاره است که می‌آید حرف می زند؟ چرا هیئت مدیره سکوت کرده؟ دشمنی این افراد معلوم الحال با نکونام و تیم مشخص است.

مربی استقلال اضافه کرد: یک روز علیه نکونام بیانیه می دهند و الان هم به خودشان اجازه داده‌اند درباره سرمربی تیم حرف بزنند. جمع کنید این بساط مسخره بازی را. هوادار اجازه نمی دهد شان و اعتبار باشگاه اینقدر پائین بیاید که اینها بیاید حرف بزنند.

نوازی تاکید کرد: یک مُشت دروغ به مردم تحویل می دهد و بعدش فکر می کند کسی باور کرده است. از همین دروغ ها به کادر فنی هم کم تحویل ندادند. مثلا قسم می‌خورد حسین‌زاده به تراکتور نمی‌رود و همزمان که مشغول قسم خوردن بود، تراکتور عکس امضای قرارداد با این بازیکن را منتشر کرد!

او با اشاره به شرایط نقل و انتقالات پیش‌فصل یادآور شد: آن اتفاق گذشت و چند شب بعد برگشت و گفت به جان فلان عضو خانواده‌ام آریا برزگر نمی‌تواند برای نساجی بازی کند و بازیکن ماست! بعد هم که بازی کرد، می‌گفت من را هم خراب کردند و اصلا خبر نداشتم! اگر خبر نداشتی چرا خودت را نخود هر آش می‌کنی؟ در کدام باشگاه معاون رسانه باشگاه در جلسه مذاکره با بازیکنان می نشیند؟! اصلا چرا این فرد باید در تابستان بازیکن خارجی را خودش به تمرین بیاورد؟! اینجور که من فهمیدم نصف دعواهای امسال سر همین فرد بوده. چرا دروغ به خورد هوادار می‌دهید؟ مثل اینکه خودت هم دروغ‌هایت را باور کرده‌ای. امروز گفتی از نکونام حمایت کرده‌ایم، اما این همه سم‌پاشی علیه سرمربی تیم کرده‌ای و همین امروز علیه نکونام حرف زدی و بعد دم از حمایت می‌زنی؟ هوادار عاقل‌تر از این حرف‌هاست.

مربی استقلال درباره تهدید معاون رسانه‌ای باشگاه به افشای فایل صوتی مربوط به ماجرای جذب اورونوف ازبک گفت: خدا را شکر اعتراف کردید که صدا ضبط می‌کنید. دوره مجیدی هم صدایش را ضبط و پخش کردید که آن دعواها راه افتاد. این کار غیر اخلاقی و به دور از انسانیت است که ماشاالله بلد هستید و عین آب خوردن انجام می‌دهید. همین موضوع کل فوتبالی‌ها را نسبت به تو بی‌اعتماد کرده و هر جا ما را می‌بینند می‌گویند حواستان باشد صدا ضبط می‌کنند!

نوازی با اشاره به انتقال اورونوف به پرسپولیس گفت: ببینید اورونوف یک بازیکن بوده که به تیم رقیب رفته است امسال حداقل 15-10 مورد این شکلی داشته‌ایم. آقایان چرا درباره آنها ساکت شده و چیزی نمی‌گویند؟ دوره بگم بگم و صدا ضبط کردنِ 10 سال پیش تمام شد. شما هم در حد و اندازه‌ای نیستی که بخواهی کادر فنی استقلال را تهدید کنی. اصلا معلوم نیست این‌ها چطور به باشگاه استقلال آمده‌اند.

او ادامه داد: ما هم می توانستیم صدای قسم خوردن شما درباره هزار مسئله را ضبط کنیم که آخرش معلوم شد دروغ بوده، اما اهل لجن‌بازی نیستیم. شما در استقلال مجبور هستید این کارها را کنید تا شاید شاید هوادار باورتان کند ولی خدا را شکر ما امسال از روز اول با طرفدار صادق بوده‌ایم و اگر حرفی بزنیم باور می‌کنند.

مربی استقلال در خصوص نقل و انتقالات این تیم ابراز کرد: خود آقا جواد صحبت‌ها را انجام دادند. ما با کسی دعوا نداریم. تیم با هزار و یک مشکل صدرنشین نیم‌فصل شد. کم‌ترین کار این بود که پول بچه‌ها را بدهید چون بازیکن خاصی که جذب نکردیم ولی این اتفاق هم نیفتاد. باشگاه باید ممنون‌دار بازیکنان باغیرتش باشد چون با کمترین دریافتی و بدون تسویه حساب پارسال، با تمام وجود جنگیدند.

نوازی یادآور شد: کدام پیشکسوت استقلال الان در باشگاه حضور دارد؟ حسن روشن‌ها، مظلومی‌ها، بیانی‌ها، جباری‌ها، پاشازاده‌ها، حجازی‌ها و ...کجا هستند؟ چرا راهی به باشگاه پیدا نکرده‌اند؟ چرا باشگاه تُهی از پیشکسوت شده است؟ معاونت ورزشی باشگاه، کمیته پیشکسوتان باشگاه کجا هستند؟

او اضافه کرد: حداقل کسانی بیایند درباره استقلال حرف بزنند که برای هواداران باشگاه اهلیت داشته باشند. خیلی صحبت‌ها، خیلی حرف‌ها، خیلی اسرار مگو از درون باشگاه هست که اگر در رسانه‌ها مطرح کنیم، سنگ روی سنگ بند نمی‌شود. اگر به این تحرکات بی‌پایه و اساس خودشان و به این اظهارنظرهای سخیف و دروغ‌شان ادامه دهند، آنگاه برخلاف میل باطنی مجبوریم صحبت‌هایی را با هواداران در میان بگذاریم که برای این آقایان گران تمام شود. البته خدا را شکر ما برخلاف بعضی‌ها چارچوب اخلاقی داریم و حاضر نیستیم با خبرنگاران رقیب ببندیم تا علیه تیم خودمان جوسازی کنند. هواداران تو و امثال تو رو خوب می‌شناسند و دفعه آخرت باشه علیه جواد نکونام یا کادرفنی استقلال صحبت می‌کنی.

 

ارسال نظر

 • وفا

  یه کلمه هم از خاله عروس بشنویم

 • سامیار

  برو بابا تو هم توزرد از اب درومدی

 • استقلالی

  حق داری دفاع کنی چون کسی شمارا دنبال گوسفندش هم نمیفزرستاد شدید دستمال کش نکو

 • اس اس

  شما برید شکمتونو از افساید دربیارید لطفا

 • sadra

  فک کنم باشگاه استقلال و با چاله میدون اشتباه گرفتی جناب

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار