گوناگون

پرداخت طلب بازیکنان استقلال با فروش این ستاره‌ به اماراتی ها

پرداخت طلب بازیکنان استقلال با فروش این ستاره‌ به اماراتی ها

استقلال در ۲۲ بهمن سال ۱۳۸۲ یکی از موثرترین بازیکنانش را به خارج از ایران ترانسفر کرد.

به گزارش پارسینه و به نقل از خبر ورزشی؛ استقلال لیگ سوم حرفه‌ای را اگرچه لرزان آغاز کرد ولی انصافا هفته به هفته با امیر قلعه‌نویی نتایج بهتری گرفت و حتی دربی رفت را نیز به سود خودش تمام کرد. اعتماد به نفس آبی‌پوشان پس از شکست دادن پرسپولیس به مراتب بهتر شد و آن‌ها رقابت شانه به شانه‌ای را با پاس در صدر جدول آغاز کردند.

در چنین شرایطی اما مشکلات مالی دردسر بزرگی برای استقلالی‌ها ایجاد کرد و آن‌ها یکی از موثرترین بازیکنان خود را ترانسفر کردند. در روز ۲۲ بهمن سال ۱۳۸۲ هنگامی که استقلال جهت برپایی یک اردوی کوتاه‌مدت در دبی حضور داشت، خبر پیوستن علیرضا نیکبخت واحدی به الوصل امارات رسانه‌ای شد. البته نیکبخت از چند روز قبل با هماهنگی استقلالی‌ها به جمع بازیکنان الوصل پیوسته بود.

امیر قلعه‌نویی سرمربی وقت استقلال بعدا در مورد این ترانسفر گفت: شرایط برای علیرضا مساعد بود. اماراتی‌ها پیشنهاد خوبی داده بودند که می‌توانست هم برای خود این بازیکن مطلوب باشد و هم این‌که قسمتی از مشکلات مالی باشگاه را برطرف کند. طبیعی است که هیچ مربی در کوران مسابقات دلش نمی‌خواهد چنین بازیکنی را از دست بدهد ولی با سهم باشگاه از ترانسفر مذکور می‌توانیم قسمتی از مطالبات سایر بازیکنان را بدهیم.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار