گوناگون

لغو انتقال مهم استقلال

لغو انتقال مهم استقلال

مربی ذوب‌آهن اعلام کرد انقال محمدحسین اسلامی به پرسپولیس و استقلال منتفی شده و این بازیکن تا آخر فصل در جمع سبزپوشان حضور خواهد داشت.

به گزارش ورزش سه، تیم فوتبال ذوب‌آهن فردا در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی برابر آکادمی کیا قرار خواهد گرفت. ابراهیم صادقی، مربی ذوب‌آهن، امروز در نشست خبری پیش از این مسابقه حاضر شد و در ابتدا گفت: باید از آقای مهدی مهدوی‌کیا و هادی مهدوی‌کیا بابت ساختن چنین تیمی یک تشکر ویژه کنم. یک تیمی که کاملا با یک بودجه خصوصی اداره می‌شود، هر ساله بازیکنان بسیار خوبی پرورش می‌دهد و خیلی از آنها وارد لیگ برتر و تیم‌های لیگ برتری می‌شوند و در سال‌ها چند بازیکن‌شان توانستند ترانسفر شوند و خیلی اتفاق بزرگی است. آنها هیچ‌ حمایت دولتی ندارند و خودشان کار می‌کنند. امیدوارم موفق باشند و به نوبه خودم به عنوان کسی که در فوتبال فعالیت می‌کند، از آنها تشکر می‌کنم.

او سپس در خصوص تقابل فردا عنوان کرد: همیشه تیم‌هایی که از لیگ‌های پایین به این مرحله جام حذفی صعود می‌کنند و با تیم‌های لیگ برتری بازی دارند، انگیزه مضاعفی دارند، به خصوص کیا که تیم جوانی است و بازیکنانش سعی می‌کنند خودشان را به فوتبال ایران نشان بدهند و این کار را سخت می‌کند. ما چند سال پیش در تیم سابق‌مان هم وقتی با یک تیم لیگ دویی بازی داشتیم، بچه‌هایمان خیلی راحت گرفتند و متاسفانه بازی را از دست دادیم. می‌دانیم بازی سختی داریم و باید تمرکز کامل داشته باشیم. کاملا خودمان را برای بازی آماده کردیم و امیدواریم فردا بازی خوبی باشد و ما بتوانیم برنده بازی باشیم.

صادقی درباره شرایط ذوب‌آهن در نیم فصل اول گفت: خدا را شکر ما نیم فصل اول را خوب تمام کردیم و نسبت به پتانسیلی که داشتیم، نتایج خوبی گرفتیم و توانستیم فوتبال خوبی ارائه کنیم. در نیم فصل برنامه‌ریزی آقای ربیعی این بود که بتوانیم نقاط ضعف‌مان را برطرف کنیم و بازی‌های دوستانه خوبی برگزار کنیم. ما در برنامه‌ریزی‌مان پنج بازی دوستانه داشتیم که متاسفانه سه تا را انجام دادیم. قرار بود تیم صنعت نفت هم به اردو بیاید و یک بازی دوستانه انجام بدهیم که متاسفانه نشد و نسبت به شرایطی که داشتیم، توانستیم سه بازی انجام بدهیم.

وی در خصوص عملکرد ذوب‌آهن در نقل و انتقالات توضیح داد: دو بازیکن ما سرباز شدند. ما تمایلی نداشتیم که آنها از ما جدا شوند ولی متاسفانه جدا شدند. سه بازیکن هم در نیم فصل مصدوم شدند که آخرین آنها، نادر مخمدی بود؛ همه آن صحنه را در رسانه‌ها دیدند که در یک برخورد شدید این اتفاق افتاد. آرش قادری هم در بازی با استقلال خوزستان در یک برخورد مصدوم شدند که این موضوع کار ما را سخت کرد. سعی کردیم بر این اساس برنامه‌مان را تغییر بدهیم و بازیکنانی را به خصوص در خط دفاع جذب کنیم که جبران شود و در خط جلو هم بتوانیم تیم‌مان را تقویت کنیم. تا این لحظه متاسفانه پنجره نقل و انتقالاتی ما همچنان بسته است و نمی‌دانیم برای بازی فردا می‌توانیم از بازیکنان جدید استفاده کنیم یا نه. البته آقای ربیعی و مدیریت تمام تلاش‌شان را می‌کنند که بازیکنانی که جذب کردیم، به بازی فردا برسند اما هنوز مشخص نیست. امیدوارم مشکل برطرف شود و ما بتوانیم برای بازی فردا از بازیکنان جدیدمان استفاده کنیم.

مربی ذوب‌آهن درباره پیشنهاد محمدحسین اسلامی از دو باشگاه پرطرفدار پایتخت اظهار داشت: خیلی از تیم‌ها، به خصوص دو تیم بزرگ‌مان، تمایل به جذب محمدحسین اسلامی داشتند و مربی‌شان تلاش زیادی داشتند و با آقای ربیعی در این زمینه صحبت کردند. ما سعی کردیم منافع باشگاه‌مان را در نظر بگیریم و اگر قرار است این انتقال صورت بگیرد، ما هم بتوانیم در پست‌هایی که بازیکن احتیاج داریم، بازیکن مبادله کنیم‌. در هر صورت این توافق صورت نگرفت. دو تیم پرسپولیس و استقلال در این زمینه تلاش‌هایی انجام دادند ولی آنچه که ما می‌خواستیم تا منافع باشگاه ما هم تامین شود، انجام نشد. در نهایت محمدحسین اسلامی بند فسخ داشت و این را آقای ربیعی هم در یک برنامه اعلام کردند؛ باشگاه‌ها می‌توانستند این بند را فعال کنند تا محمدحسین اسلامی از تیم ما جدا شود. در چند روز گذشته صحبت‌هایی بین محمدحسین اسلامی و آقای ربیعی انجام شد و خوشبختانه آقای اسلامی با تمرکز کامل تیمش را انجام می‌دهد و قرار است تا آخر فصل در خدمت تیم باشد. در این زمینه مشکلی نیست و کاملا حل شده است.

او در پایان گفت: از همه دوستان تشکر می‌کنم و امیدوارم تیم ملی امروز بازی خوبی داشته باشد و بتواند برنده بازی باشد و در فینال آنها را ببینیم. امیدوارم فردا هم هواداران بیایند و بازی خوبی را ببینند. ما در هر بازی که هواداران آمدند و پرشور بودند، فوتبال خوبی بازی کردیم و توانستیم برنده باشیم. امیدوارم فردا هم در کنار ما باشند.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار