گوناگون

چرا ایران مقابل قطر فقط هزار تماشاگر دارد؟

چرا ایران مقابل قطر فقط هزار تماشاگر دارد؟

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران اظهار کرد: بر اساس اعلام کمیته برگزاری رقابتهای جام ملتهای آسیا تاکنون ۴ درصد از سهمیه بلیت فروشی ورزشگاه در دیدار برابر قطر به فدراسیون فوتبال ایران اختصاص داده شده است.

به گزارش خبرآنلاین؛ مهدی محمدنبی سرپرست تیم ملی فوتبال ایران درباره ظرفیت تماشاگران بازی تیم های ایران و قطر گفت: طبق مقررات این دوره از رقابتهای جام ملتهای آسیا هشت درصد از ظرفیت صندلی‌های ورزشگاه به فدراسیون فوتبال تعلق می‌گیرد که متاسفانه به هر دلیلی که برای ما مورد قبول نیست تا این لحظه چهار درصد را به ایران اختصاص داده‌اند و این یعنی هزار نفر.

وی افزود: بنابراین از تماشاگرانی که در قطر حضور دارند و نتوانسته‌اند از طریق سایت مسابقات بلیت خریداری کنند پیشاپیش عذرخواهی می‌کنیم. امیداوریم با تلاش خوبی که بازیکنان‌مان در دیدار برابر تیم ملی قطر خواهند داشت، با شکست این تیم و صعود به فینال و برطرف کردن این محدودیت‌ها شاهد حضور تماشاگران ایرانی در بازی نهایی باشیم.

نایب رییس اول فدراسیون فوتبال درباره واکنش ایران به چنین تصمیمی اظهار کرد: نامه‌ای را آقای ممبینی به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرده و در این نامه مراتب اعتراض فدراسیون فوتبال ایران اعلام شده و تقاضای رسیدگی داریم.

ارسال نظر

 • K.j

  قطر برای میزبانی هزینه کرده است طبیعی است که می‌خواهددر چارچوب مقررات از امتیاز میزبانی که حق اوست حداکثر بهره را ببرد
  ایران هم میزبانی کند و بهره ببرد

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار