گوناگون

پاسخ اخلاقی سرمربی تیم ملی به خبرنگار ژاپنی

پاسخ اخلاقی سرمربی تیم ملی به خبرنگار ژاپنی

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پاسخ جالبی را به خبرنگار ژاپنی داد.

به گزارش پارسینه و به نقل از فارس؛ تیم ملی فوتبال کشورمان در دیدار مهم و حساس یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا، موفق شد با ارائه یک بازی برتر، 2 بر یک ژاپن را شکست داده و خودش را به جمع 4 تیم برتر قاره برساند.

امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در نشست خبری این دیدار، در پاسخ به سوال خبرنگار ژاپنی که ایران در این بازی از نظر تاکتیکی، بدنی و ذهنی برتر بود و حریف خودش را نابود کرد، اظهار داشت: فوتبال جای نابودی نیست. فوتبال جای لذت بردن است. قبول دارم که از نظر فنی به خصوص بعد از گلی که خوردیم، یکی از بهترین بازی‌هایمان را انجام دادیم. اوایل بازی بچه‌های ما اعتماد به نفس نداشتند. شاید به خاطر نتایج ژاپن قبل از این تورنمنت بود.

وی افزود: برای نیمه دوم یک سری تذکرات فنی دادیم که 3 هافبک مرکزی آن‌ها اگر از بازی خارج شوند و از جلو پرس کنیم، می‌توانیم حتی در 90 دقیقه برنده شویم. خداراشکر این اتفاق مهم افتاد. ژاپن همیشه برای همه قابل احترام است. فوتبال خیلی خوبی ارائه می‌دهد. با لژیونرهایی که در اروپا دارد نشان داد تیم بزرگی است ولی ما امروز ما خیلی بهتر بازی کردیم. مربیشان هم از دوستان خوب من است. همین 4-3 ماه پیش در اجلاس فیفا صندلی‌هایمان کنار هم بود. انسان بسیار با شخصیتی است. او هم فوتبال را از نگاه عاشقی دوست دارد. وقتی از طریق مترجم با هم صحبت کردیم، دیدم چه انسان بزرگی است و چه افکار بزرگی دارد.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار