گوناگون

بهترین مربی مردان سال ۲۰۲۳ فیفا انتخاب شد

بهترین مربی مردان سال ۲۰۲۳ فیفا انتخاب شد

پپ گواردیولا موفق شد جایزه بهترین مربی سال فیفا ۲۰۲۳ را کسب کند. او در این مراسم گفت: از پدر ۹۲ ساله‌ام که اینجاست و مرا خوشحال کرده است، همسر و دخترم که اینجا کنارم حضور دارند تشکر می‌کنم.

 مراسم بهترین‌های فیفا در سال ۲۰۲۳ امشب برگزار شد. نامزدهای نهایی کسب عناوین برتر از ۱۴ سپتامبر سال جاری مشخص شده بودند و پپ گواردیولا موفق شد جایزه بهترین مربی سال فیفا ۲۰۲۳ را کسب کند. او در این راه با سیمونه اینزاگی، سرمربی اینتر، که با تیمش به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسید و لوچانو اسپالتی سرمربی سابق ناپولی و فعلی ایتالیا رقابت کرد و به دلیل کسب سه گانه در سال گذشته با منچسترسیتی و قهرمانی در رقابت‌های جام باشگاه‌های جهان در ماه دسامبر از دو رقیب دیگرش پیشی گرفت.

او در مراسم همراه خانواده‌اش حضور داشت و در سخنرانی بعد از کسب جایزه‌اش گفت: "خیلی ممنونم آقایان و خانم‌ها از اسپالتی و اینزاگی هم تشکر می‌کنم. عملکرد اسپالتی با ناپولی برای اسکودتو فوق العاده بود. همین‌طور اینزاگی با اینتر. این جایزه را به مالکان منچسترسیتی و کسانی که به من اعتماد کردند تقدیم می‌کنم زمانی که کسی در این مسیر به من اعتماد نکرد. از بازیکنانم و کادر فنی‌ام تشکر می‌کنم. برد و باخت مهم نیست، مهم این است که با ذهنیت برنده وارد زمین شویم.

 

منبع: ورزش سه

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار