گوناگون

ژست ویژه مربی جنجالی استقلال برای دربی+ عکس

ژست ویژه مربی جنجالی استقلال برای دربی+ عکس

پارسینه: مهدی هاشمی‌نسب برای رویارویی با پرسپولیس لحظه‌شماری می‌کند و این را می‌شود از شرایط او در تمرین استقلال متوجه شد.

به گزارش پارسینه و به نقل از ورزش سه؛ بدون شک چهره ویژه نیمکت استقلال در دربی پایتخت مهدی هاشمی‌نسب است؛ ستاره‌ای که سابقه بازی در پرسپولیس را هم دارد، همواره خود را استقلالی دانسته و این را در عمل هم نشان داده است.

هاشمی‌نسب که طی روز‌های گذشته و بعد از دیدار با فولاد برخی حواشی را به واسطه مسائل پیش آمده با نادر غبیشاوی هم تجربه کرد، بی‌توجه به این اتفاقات تمام حواس خود را برای مسابقه دربی گذاشته است. او این روز‌ها در تمرینات استقلال با انگیزه کارش را جلو می‌برد و یکی از فعال‌ترین اعضای تیم در تمرینات است تا مشخص شود چقدر بازی با پرسپولیس برایش اهمیت دارد.

هاشمی‌نسب در جریان بازی فصل گذشته فولاد و پرسپولیس هم تعصب خود به استقلال را با مصاحبه خود نشان داد و اکنون در فاصله دو روز تا دربی با تمام وجود تلاش می‌کند که شرایط خوبی در تیم ایجاد شود.

بی‌شک مربی استقلالی‌ها در روز پنجشنبه هم اتفاقات خاصی را تجربه می‌کند و به همین خاطر باید از حالا از نظر روحی و ذهنی آماده مصاف تیمش با پرسپولیس باشد.

ژست ویژه مربی جنجالی استقلال برای دربی+ عکس

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار