گوناگون

کنایه مدیرعامل سابق پرسپولیس به حضور هوادار متمول در باشگاه

کنایه مدیرعامل سابق پرسپولیس به حضور هوادار متمول در باشگاه

پارسینه: مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: زمان ما هوادار متمول خارج نشین درکار نبود، تلاش کردیم هولدینیگی بسازیم که تار و مار کردند.

به گزارش پارسینه و به نقل از فارس؛ محمد رویانیان، مدیرعامل سابق پرسپولیس در حاشیه مراسم رونمایی از مستندی در مورد علی انصاریان اظهار داشت: مثل همه پرسپولیسی‌ها برای عرض ادب و احترام به پیشکسوت فقید تیم آمدم علی انصاریان هنرمندی برجسته و محبوب بود و فوتبالیستی با اخلاق و خوشمزه! روحش شاد.

وی در مورد مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: اساسی‌ترین مشکل استقلال و پرسپولیس مدیریت این دو باشگاه است، آن‌ها نه دولتی هستند نه خصوصی! نه می‌توانند از پول دولت استفاده کنند نه می‌توانند جدا شوند. این بلاتکلیفی باعث می‌شود این دو باشگاه همیشه مشکل داشته باشند. دولت‌ها مدیران را انتخاب می‌کنند و مردم هم توقع دارند، اما مدیران دست شان بسته است. نکته اساسی این است که دولت می‌خواهد برای این دو باشگاه تصمیم بگیرد.

رویانیان تصریح کرد: وقتی این باشگاه‌ها دولتی هستند همین می‌شود. آمدند این دو باشگاه را خصوصی کنند درست خصوصی شان نکردند. مشکلات شان بیشتر شد. یکی از مشکلات تنوع تصمیم گیری هاست. از طریق بورس پولی به دو باشگاه تزریق شد خب حالا که این پول تمام شد چه کنند؟! هزینه‌های سنگین پول بازیکنان و مربیان و برگزاری مسابقات وجود دارد و در اداره اش مانده اند. این دو باشگاه باید خصوصی شوند و منابع مالی درستی برایشان تعریف شود. منابع مالی پایدار بازیکن، چون پولش را نمی‌گیرد علیه مدیرعامل مصاحبه می‌کند و مدیرعامل هم قول می‌دهد که پول‌ها را بدهد، اما نمی‌تواند هر دو کار اشتباه است.

مدیرعامل اسبق پرسپولیس در مورد هوادار متمول گفت: این مساله جدیدی است که می‌شنوم زمان ما هوادار متمول خارج نشینی در کار نبود! ما تلاش کردیم هولدینگی برای باشگاه درست کنیم تا کار کنند و باشگاه به درآمدزایی برسد، اما همه را تار و مار کردند. متوجه نشدند چه کاری کرده ایم و با من صحبت نکردند و خرابش کردند. صندوق ذخیره بورس برای باشگاه فراهم کردم تا سالی ۱۰- ۱۵ میلیارد تومان برای پیشکسوتان و تیم‌های پایه هزینه کنند. هرچه پی ریزی کردیم را از بین بردند. بعد از ما ۸-۹ مدیرعامل آمد و همه را خراب کردند. یا باید این باشگاه‌ها دولتی باشند یا مثل شرکت‌های خصوصی اجازه جذب منابع مالی داشته باشند. این دو باشگاه وسط و بلاتکلیف مانده اند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار