گوناگون

کاپیتان پرسپولیس دربی را از دست داد؟

کاپیتان پرسپولیس دربی را از دست داد؟

پارسینه: وضعیت مصدومیت کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس به گونه‌ای است که حضور او در دربی آذرماه هم در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش پارسینه و به نقل از فارس؛ امید عالیشاه کاپیتان پرسپولیس به دلیل مصدومیت دیدار فردای این تیم مقابل الدحیل قطر را از دست داد و به همین دلیل دقایقی پیش راهی منزل خود شد تا با ترک اردوی سرخ‌پوشان غیبتش در بازی فردا را قطعی کند.

مصدومیت عالیشاه به گونه‌ای بود که یحیی گل‌محمدی به این بازیکن اعلام کرد تا اردو را ترک کرده و پیگیری درمان مصدومیتش باشد چرا که پرسپولیس ۱۰ روز دیگر در دیداری حساس به مصاف استقلال خواهد رفت و سرمربی سرخ‌پوشان روی این بازیکن برای دربی حساب ویژه‌ای باز کرده است.

البته مصدومیت عالیشاه این نگرانی را برای پرسپولیسی‌ها به وجود آورده که شاید با طول کشیدن دوران بهبودی، برای دربی ۲۳ آذر آماده نشود و به همین دلیل قرار است با معاینات دقیق پزشکی وضعیت این بازیکن مشخص گردد.

گل‌محمدی امیدوار است که مصدومیت عالیشاه سنگین نباشد تا بتواند از این بازیکن در دربی استفاده کند هرچند که در خصوص این بازیکن فعلاً چیزی مشخص نیست و تا زمان انجام معاینات دقیق، کادر پزشکی پرسپولیس از اظهارنظر در خصوص این بازیکن خودداری می‌کند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار