گوناگون

تصمیم جالب سرخپوشان درباره گرفتن پیراهن رونالدو

تصمیم جالب سرخپوشان درباره گرفتن پیراهن رونالدو

پارسینه: بازیکنان پرسپولیس در خصوص گرفتن هدیه از ستاره فوتبال دنیا تصمیم گیری کردند.

به گزارش پارسینه و به نقل از مهر؛ تیم فوتبال پرسپولیس شامگاه امروز دوشنبه ساعت ۲۱:۳۰ مقابل النصر عربستان در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا قرار می‌گیرد.

سرخپوشان پایتخت در این دیدار مقابل کریستیانو رونالدو، سادیو مانه، بروزوویچ و سایر ستاره‌های نامدار النصر در حالی قرار می‌گیرند که پس از شکست دو بر صفر در بازی رفت حاشیه‌های این رویارویی گریبان چند بازیکن این تیم را گرفت.

شهاب زاهدی پس از پایان مسابقه سمت رونالدو رفت تا شایعه درخواست او برای گرفتن پیراهن از فوق ستاره فوتبال دنیا مطرح شود که این اتفاق از سوی رونالدو رخ نداد. زاهدی با وجود رد چنین مکالمه‌ای با رونالدو مورد غضب هواداران و حتی چند تن از هم تیمی‌های باتجربه هم قرار گرفت تا حالا تصمیم گروهی درباره نحوه برخورد با ستاره فوتبال دنیا گرفته شود.

بازیکنان باتجربه پرسپولیس از هم تیمی‌های جوان خود خواسته‌اند به هیچ وجه درخواست گرفتن پیراهن رونالدو را ندهند تا حاشیه‌ای اینچنینی برای تیم رخ ندهد. همچنین اگر قرار بر درخواست پیراهن او و سایر ستاره‌های النصر بود آن‌ها در همان لحظه نسبت به نحوه این درخواست تصمیم‌گیری خواهند کرد.

در حقیقت رختکن پرسپولیس نمی‌خواهد درگیر حاشیه‌ای جدید پیرامون دریافت پیراهن از بازیکن النصر عربستان قرار بگیرند تا بدون مشکل به تهران بازگردند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار