گوناگون

سرمربی تیم ملی: پنج گل کم بود باید بیشتر می زدیم

سرمربی تیم ملی: پنج گل کم بود باید بیشتر می زدیم

پارسینه: حسین عبدی، سرمربی تیم ملی نوجوانان ایران، پس از برد مقابل نیوکالدونیا اعلام کرد از میزان گلزنی تیمش رضایت ندارد.

به گزارش پارسینه و به نقل از ایسنا؛ حسین عبدی ، سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران پس از برتری مقابل نیوکالدونیا گفت: خوشحالیم که توانستیم به دور بعدی صعود کنیم، خیلی کار سختی بود. می‌توانستیم حتی صدرنشین این گروه شویم، دست خودمان بود، ولی این اتفاق نیفتاد. بازیکنان موقعیت خیلی زیادی را از دست دادند، ولی این بازی‌ها باعث می‌شود که قدر این موقعیت‌ها و بودن در این‌جا را بدانند.

او ادامه داد: خداراشکر می‌کنم که همه بچه‌ها سالم هستند، این اولین هدف ما بود که با هر نتیجه‌ای که می‌خواهیم صعود کنیم مشکلی برای بچه‌ها پیش نیاید. بعد از اجرای آن‌ها و گلزنی تیم بود که متاسفانه خوب عمل نکردیم و ۵ گل زدیم، ولی می‌شد بیش‌تر بزنیم. به هرحال تبریک می‌گویم و امیدوارم با هر تیمی که بازی داریم بتوانیم یک بازی خوب و لایق یک تیم خوب که در این یک سال و نیم جمع شدیم انجام بدهیم و به دور بعدی برسیم.

سرمربی ایران درمورد رویارویی با اسپانیا که به اشتباه از سوی خبرنگار فیفا سوال شد، گفت: اسپانیا یک تیم مثل انگلیس و برزیل خوب است که در آن بازی هم سعی می‌کنیم صعود کنیم. مطمئنا بازی سختی خواهد بود و تیم خیلی خوبی هستند، ولی باید منتظر یک بازی سخت باشیم.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران در دور بعدی حریف مراکش خواهد بود.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار