گوناگون

این ورزشگاه رسما میدان جنگ شد!+عکس

این ورزشگاه رسما میدان جنگ شد!+عکس

پارسینه: در جریان بازی یونیون برلین و ناپولی، هواداران دو تیم به شکل خشونت باری و با مواد آتش زا با یکدیگر درگیر شدند.

در جریان بازی چهارم رقابت های چمپیونزلیگ، ناپولی در ورزشگاه دیگو آرماندو مارادونا میزبان یونیون برلین است. از دیروز در ناپل بین حامیان تیم آلمانی، هواداران ناپولی و پلیس محلی مشکلاتی وجود داشت که منجر به دستگیری چندین نفر شد. گروه‌هایی از اولتراهای ناپولی امروز در جریان بازی نیز تصمیم گرفتند با درگیری‌های متعدد مسابقه را تحت الشعاع قرار دهند.
گزارش هایی در خبرگزاری آنسا از برخی درگیری های دیگر هم در جاده منتهی به استادیوم دیگو آرماندو مارادونا منتشر شد. مشکلات در مراحل اولیه بازی شروع شد و اسکای اسپورت ایتالیا گزارش می‌دهد که اولتراهای ناپولی بارها به قسمتی که هواداران آلمانی در آن حضور داشت مواد آتش زای خطرناک پرتاب کردند و بارها صدای انفجارهای مهیب در این بخش از ورزشگاه شنیده شد. این اتفاقات باعث شد که بیانیه ای مدام در ورزشگاه خوانده شود که هشدار می‌داد در صورت ادامه این وضعیت، بازی به حالت تعلیق در می‌آید.
این ورزشگاه رسما میدان جنگ شد!+عکس
یک گروه از هواداران اولترای ناپولی در صفحه اینستاگرام رسمی این گروه ویدیویی منتشر کرده اند که ادعا می کنند شروع این رفتار خشونت بار از جانب ایتالیایی ها نبوده است و هواداران برلینی هم مواد آتش زا به استادیوم آورده‌اند و آن‌ها را به سمت هواداران میهمان و زمین مسابقه پرتاب می‌کنند. بازی همچنان در نیمه دوم جریان دارد و متوقف نشده است.
منبع: ورزش سه

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار