گوناگون

واکنش مالک نساجی به احتمال اخراج سرمربی

واکنش مالک نساجی به احتمال اخراج سرمربی

پارسینه: مالک باشگاه نساجی در واکنش به احتمال کنار گذاشتن رحمتی بعد از نتایج ضعیف در این فصل گفت: اولویت ما تغییرات نیست و تغییر کادرفنی شاید اولویت آخر ما است.

رضا حدادیان پس از شکست ۳ بر یک نساجی برابر نوبهار ازبکستان در لیگ قهرمانان آسیا، اظهارکرد: آخرین امید ما از بین رفت و فوتبال همین است. سعی می‌کنیم بازیکنان را برای برگشت به لیگ ریکاوری کنیم. بین دو تیم اختلاف چندانی وجود نداشت و بازیکنان ما خوب بازی کردند اما در نتیجه موفق نبودیم. اگر گل اول را می‌زدیم نتیجه خیلی متفاوت می‌شد.

مالک باشگاه نساجی گفت: تجربه اول نساجی در آسیا بود و تیم ما در حال پوست اندازی است. ان‌شاءالله تا نیم فصل پیش می‌رویم و پس از آن شاید یکسری تغییران داشته باشیم.

مازندرانی‌ها صبور باشند

وی درباره شعار هواداران علیه مهدی رحمتی، عنوان کرد: متاسفتانه صبر مازندرانی‌ها کم است و کمی باید صبور باشند. اگر بخواهیم کادرفنی را تغییر دهیم، به سرعت از کادرفنی جدید جواب نخواهیم گرفت. خواهش می‌کنم هواداران حمایت کنند.

حدادیان در واکنش به این سوال که تاخیر در تغییرات باعث نمی‌شود باز همان داستان‌های سابق برای نساجی تکرار شود؟ گفت: اعتقادی به تغییر کادرفنی نداریم و کار باید ریشه‌یابی شود. اولویت ما تغییرات نیست و تغییر کادرفنی شاید اولویت آخر ما است.

وی افزود: از هواداران عذرخواهی می‌کنم و خود بیشتر وقت می‌گذارم. ان شاءالله تغییر و تحول خوبی در تیم ایجاد می‌شود که همه از دیدن فوتبال نساجی لذت ببرند. هدف ما کسب رتبه تک رقمی است. به هر حال انتقاد باشد اما ضربه به تیم نباشد.

باید حقمان را از استان بگیریم

مالک باشگاه نساجی گفت: حمایت‌ها از نساجی اصلا خوب نیست و من منتقد هستم. شاید اگر تنها نبودم تیم را می‌توانستیم قوی‌تر ببندیم. این کار سودی برای من ندارد و ما به عشق مردم مازندران فقط هزینه می‌کنیم. از استاندار تنها خواهش داشتیم تکلیف تیم نساجی را مشخص کند. من دوست دارم نساجی در مازندران تمرین کند و ۵ سال است از استاندار سابق تا فعلی به ما می گویند امروز و فردا. زمینی به ما داده شد که آن زمین مدعی دارد. باشگاه این همه خدمات می‌دهد اما هیچ امکاناتی به ما داده نمی‌شود. اگر این مساله همین طور پیش برود، برخورد می‌کنیم و دیگر سکوت نمی‌کنیم. باید حق‌مان را از استان بگیریم.

وی ادامه داد: ۴ تا ۵ میلیون نفر برای نساجی احترام قائل هستند و باید این مهم در نظر گرفته شود که این تیم برای استان و شهر قائم شهر است. باید از نساجی حمایت کنند. من که نمی‌توانم با یک بیزینس کوچک یک تیم فوتبال را بچرخانم.

حدادیان گفت: برخی تیم‌ها مبالغ بسیار هزینه می‌کنند و اگر شرکت و تاجری در استان مازندران است، حاضرم تیم را به آن‌ها تقدیم کنم. فشار من را منصرف نمی‌کند و من می‌گویم اگر کسی بهتر از من هست، من آماده‌ام.

مالک باشگاه نساجی در واکنش به احتمال کنار گذاشتن رحمتی بعد از نتایج ضعیف در این فصل گفت: اولویت ما تغییرات نیست و تغییر کادرفنی شاید اولویت آخر ما است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    نمای روز

    اخبار از پلیکان

    داغ

    حواشی پلاس

    صفحه خبر - وب گردی

    آخرین اخبار