گوناگون

این بازیکن عراقی با استقلال دو ساله بست

این بازیکن عراقی با استقلال دو ساله بست

پارسینه: بازیکن عراقی مس رفسنجان می‌گوید با استقلال دو سال قرارداد دارد و پس از بازی برای مس رفسنجان، در پایان فصل به استقلال برمی‌گردد.

به گزارش همشهری آنلاین، منتظر محمد پس از پیروزی مس رفسنجان مقابل پیکان در ابتدا گفت: جا دارد برد امروز را به بازیکنان و مربیان عزیز تبریک بگویم. امروز بازی سختی رو به روی تیم پیکان داشتیم و خداراشکر توانستیم نتیجه مورد نظرمان را کسب بکنیم.

او در مورد لیگ ایران گفت: لیگ ایران از بهترین تیم‌های آسیا است و خیلی از بازیکنان عراقی دیگر هم در ایران حضور داشتند و کیفیت لیگ ایران به لیگ عراق نزدیک است اما قطعا لیگ ایران بالاتر است. لیگ ایران را انتخاب کردم تا پیشرفت کنم.

منتظر محمد در مورد جدایی از استقلال توضیح داد: سقف مالی اجازه نداد با استقلال ادامه بدهم. استقلال تیم بزرگی است و آرزوی هر بازیکنی است که در این تیم بزرگ بازی بکند. همچنین باشگاه مس رفسنجان یکی از با کیفیت‌ترین تیم‌های ایران است.

او در پایان گفت: انشاالله به خوبی این فصل را در مس رفسنجان به پایان برسانم و سال بعد به استقلال برگردم. من با باشگاه استقلال دو سال قرارداد دارم و قطعا به استقلال برمی‌گردم.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار