گوناگون

تحقیر قهرمان کشتی با اهدای ربع سکه؟

تحقیر قهرمان کشتی با اهدای ربع سکه؟

پارسینه: استاد تخریب روحیه و کشتن انگیزه‌ها هستیم. هر چقدر هم که ورزشکارمان تلاش می‌کند و به رغم ناملایمتی‌ها به خوش‌رنگ‌ترین مدال می‌رسد، اما باز هم مسئولانی پیدا می‌شوند که با هدیه‌های سطح پایین خود شخصیت او و حتی سایر ورزشکاران را زیر سؤال ببرند.

روزنامه جوان نوشت: بعد از داستان کتری و کمربند چرمی مردانه برای بانوی ورزشکار، این‌بار در شهرستان شهریار یک ربع‌سکه به قهرمان کشتی بازی‌های آسیایی هدیه داده‌اند! یونس امامی به همراه مربی‌اش در مراسم حضور داشتند و بعد از گرفتن این هدیه، آن را به مسئول اداره‌کل ورزش این شهرستان برگرداندند تا آقایان یک وقت خیال نکنند شق‌القمر کرده‌اند.

البته بعد از این اتفاق، گویا توجیهاتی مطرح شده مبنی بر اینکه قهرمان کشتی تنها یکی از میهمانان مراسم بوده و در آینده برای امامی مراسم تجلیلی جداگانه برگزار خواهد شد. کیست که نداند این‌ها که همه بهانه و توجیه است، اما از حالا باید نگران هدیه احتمالی آقایان برای یونس امامی بود. از این مسئولان هر کاری برمی‌آید و تعجب نمی‌کنیم اگر این بار شاهد اهدای یک دست استکان‌نعلبکی به یک مدال‌آور باشیم.

. باید به قهرمان آسیا و دیگر مدال‌آوران حق داد که هدایا و پاداش‌های‌شان را با فوتبالی‌ها مقایسه کنند. انصافاً آن مسئول به یک فوتبالیست، آن هم نه خیلی مشهور، ربع سکه هدیه می‌دهد؟ هر چند با بالا رفتن قیمت‌ها، ارزش ربع‌سکه هم بیشتر شده، اما بازهم سنخیتی با شعار حمایت از قهرمانان ندارد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار