گوناگون

با دبل بنزما بازی مساوی شد

با دبل بنزما بازی مساوی شد

پارسینه: در هفته دهم از رقابت های لیگ حرفه ای عربستان، الاتحاد عربستان و التعاون عربستان به مصاف هم رفتند و در نهایت این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید و سهم هر تیم از این دیدار یک امتیاز شد.

به گزارش پارسینه و به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین؛ در این بازی کریم بنزما عملکرد ویژه و جالبی داشت. او هر دو گل این بازی را به ثمر رساند به این معنا که کریم بنزما هم تک گل الاتحاد عربستان را در این بازی زد و هم این که یک گل به خودی به ثمر رساند و موجب شد تا التعاون بتواند یک گل در این بازی بزند.
کریم بنزما در دقیقه 22 بازی بود که موفق شد روی پاس کورونادو دروازه التعاون عربستان را باز کند. چهار دقیقه بعد یعنی در دقیقه 26 کریم بنزما یک گل به خودی زد و به این ترتیب بازی را یک بر یک مساوی کرد. این نتیجه تساوی تا پایان بازی پا بر جا بود و در نهایت الاتحاد عربستان در این بازی خارج از خانه دو امتیاز از دست داد.
بنزما که مدتی را به خاطر مصدومیت از دست داده بود اکنون نشان داد که همانطور که می تواند برای تیمش گلزنی کند، ممکن است دچار اشتباه هم بشود. الاتحاد که مدافع عنوان قهرمانی است، این فصل برای دفاع کردن از عنوانش کار آسانی ندارد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار