گوناگون

علت انتخاب پرسپولیس توسط بمب نقل و انتقالات تابستان

علت انتخاب پرسپولیس توسط بمب نقل و انتقالات تابستان

پارسینه: یاسین سلمانی آخرین خرید پرسپولیس در این فصل تا به امروز است.

به گزارش پارسینه و به نقل از خبر ورزشی؛ آخرین خرید پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی تا به امروز یاسین سلمانی بوده است. کاپیتان تیم ملی امید درحالی با قراردادی دو ساله پرسپولیسی شد که چند تیم مطرح دیگر هم او را می‌خواستند. یاسین در مقطعی خیلی به استقلال نزدیک شد و حتی با این تیم به توافق هم رسید. با این حال بعد از پیشنهاد پرسپولیس به این بازیکن، سلمانی تصمیم گرفت راهی این تیم شود و پیراهن قرمز را برتن کند.

شنیده‌ها حاکی از آن است که یاسین به ۳ دلیل پرسپولیس را برای ادامه فوتبالش انتخاب کرده است. دلیل اول علاقه او به پرسپولیس از کودکی بود. این بازیکن مستعد همواره به نزدیکان خود می‌گفت که دوست دارد روزی برای پرسپولیس به میدان برود و پیراهن این تیم را برتن کند.

دلیل دوم حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا بود. یاسین با توجه به سنش فرصت خوبی برای لژیونر شدن دارد و خیلی دوست دارد در آینده در فوتبال اروپا به میدان برود. حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و درخشش احتمالی او در این رقابت‌ها می‌تواند سکوی پرتاب خوبی برای ستاره تیم ملی امید باشد. قرارداد سلمانی با پرسپولیس دو ساله است و او بدش نمی‌آید که بعد از پایان قراردادش راهی یکی از لیگ‌های معتبر اروپایی شود. یاسین بعد از پایان قراردادش با پرسپولیس تنها ۲۳ سال خواهد داشت.

دلیل سومی که باعث شد تا سلمانی پرسپولیس را انتخاب کند، جام گرفتن بود. یاسین ۴ سال در سپاهان بازی کرد، ولی هیچ جامی با این تیم به دست نیاورد. سلمانی دوست داشت در تیمی بازی کند که بتواند به همراهش جام بگیرد. پرسپولیس در سال‌های اخیر همه جام‌ها را کسب کرد و بیشترین تعداد قهرمانی را در فوتبال ایران به دست آورد و از همین رو بهترین گزینه برای سلمانی بود. یاسین در اولین بازی خود برای پرسپولیس با وجود اینکه تنها چند دقیقه فرصت پیدا کرده بود، نمایش خوبی داشت و یحیی گل محمدی هم از خرید جدیدش راضی بود.

حال باید دید این بازیکن آینده دار در ادامه برای پرسپولیس چطور کار خواهد کرد و آیا می‌تواند خودش را به کادرفنی این تیم تحمیل کند یا خیر.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار