گوناگون

توضیح طارمی درباره دلیل غیبت سردار

توضیح طارمی درباره دلیل غیبت سردار

پارسینه:  مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است که هیچ بازیکنی در تیم ملی فوتبال کم‌کاری نمی‌کند.

مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان پس از بازی با روسیه در جمع خبرنگاران گفت: بازی خیلی خوبی بود و با توجه به موقعیت‌هایی که داشتیم می‌توانستیم بازی را راحت ببریم ولی متاسفانه شرایط طوری پیش نرفت که پیروز شویم اما در مجموع بازی خوبی بود و انرژی مثبت در تیم دیده می‌شد و این بزرگترین حسن بود. یک سری بازیکنان جدید به ترکیب تیم اضافه شده‌اند و طول می‌کشد که با تیم هماهنگ شوند و در مجموع شرایط خوبی داشتیم.موقعیت‌های زیادی داشتیم و باید می بردیم اما هدفمان این بود که موقعیت زیاد ایجاد کنیم و در این هدف موفق بودیم.

طارمی درباره انتخاب امیر قلعه‌نویی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال هم اظهار داشت: همه بازیکنان موطف هستند به امیر قلعه‌نویی احترام بگذارند، به هر حال وی بازیکن تیم ملی بوده است، مربی تیم ملی بوده و افتخارات زیادی را کسب کرده است، همه بازیکنان تمام تلاش‌شان را اول برای ایران و برای تیم و سرمربی انجام دهند.

وی در ادامه درباره غیبت سردار آزمون در این اردو هم خاطرنشان کرد: غیبت سردار به خاطر مسائل خانوادگی بود و اینکه تازه دارد جایگاهش را در بایرلورکوزن به دست می‌آورد، حاشیه های سردار را بازتاب ندهید، قبل از اردو سردار صحبت کرده و مربی تیم در جریان است.

مهاجم تیم ملی فوتبال درباره فیفادی‌های پیش رو و احتیاج تیم ملی به بازی تدارکاتی، تصریح کرد: در فیفادی ها باید بازی تدارکاتی برگزار کنیم، الان ما یک تیم باتجربه و همچنین با یک سری بازیکن جوان داریم و به این خاطر نیاز داریم بازی‌ها و تمرینات بیشتری برای هماهنگی انجام بدهیم و بازی‌های تدارکاتی خیلی مهم است، با اطلاعی که دارم درباره بازی‌های تدارکاتی صحبت‌هایی بین سرمربی و رئیس فدراسیون شده است و امیدوارم فرصتی را از دست ندهیم.

طارمی درباره اینکه گفته می‌شود پس از درخشش در پورتو در آستانه انتقال به یک تیم بزرگ است، گفت: راجب تیم ملی صحبت کنید، بهتر است.

وی در ادامه درباره فضای حاکم بر تیم ملی، تصریح کرد: فضای تیم ملی قطعا مناسب است، اینجا هستیم تا هر چه در توان داریم برای تیم ملی انجام بدهیم. همه تلاش می‌کنند که خوب تمرین کنند و برای ایران افتخار کسب کنند.

مهاجم تیم ملی فوتبال درباره جام ملت‌های آسیا، تصریح کرد: ایران در آسیا حکم برزیل و فرانسه، انگلیس و آرژانتین را در جام ملت‌ها دارد و یکی از شانس‌های قهرمانی ما هستیم و فقط نیاز به برنامه‌ریزی دقیق و منظم داریم و اگر با توجه به حضور بازیکنان جدید هماهنگی‌مان بیشتر شود، می‌توانیم اتفاقات خوبی رقم بزنیم و شانس قهرمانی هستیم.

طارمی در پایان درباره اینکه برخی معتقد بودند که شاید بازیکنان بزرگی مانند او و آزمون، حرف قلعه‌نویی را نخوانند و با او به مشکل بخورند، تاکید کرد: همه بازیکنان خیلی حرفه‌ای هستند و کارشان را در اردو به بهترین شکل انجام می‌دهند و من به آنها افتخار می‌کنم. قطعا در تیم ملی باندبازی وجود ندارد، ۱۰ سال است همه با رفیق هستیم و این حرف‌ها در رسانه ها زده می شود و واقعیت را شما در زمین بازی دیدید، اگر کم کاری از من یا بازیکن دیگری دیدید می‌توانید این سوال را بپرسید. ما هیچ کم کاری نخواهیم کرد و به همه احترام می‌گذاریم و تا جایی که شرایط خوب باشد تلاش می‌کنیم. هیچ وقت کم کاری نکردیم و نخواهیم کرد، این را مطمئن باشید و این موضوع را از طرف همه بازیکنان می‌گویم.

منبع: خبرگزاری ایرنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار