گوناگون

کلاهبرداری با نام نیمار در واتساپ جنجالی شد

کلاهبرداری با نام نیمار در واتساپ جنجالی شد

پارسینه: نیمار شرایط خوبی در پاریس ندارد. ستاره برزیلی به خاطر شکست پی اس جی مقابل موناکو با انتقادهای زیادی مواجه شد و در پایان بازی نیز با مارکینیوش هم تیمی خود درگیر شد و حالا به گفته خودش، یک نفر در حال کلاهبرداری با سوء استفاده از نام او در شبکه اجتماعی واتس اپ است.

نیمار در بخش استوری صفحه اینستاگرام خود در این باره به مخاطبانش هشدار داد. این ستاره پیامی ار خطاب به هوادارانش در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت:"مراقب باشید، یک نفر در حال سوء استفاده از اسم من در واتساپ است."

خبرآنلاین نوشت: در حقیقت به نظر می رسد که یک نفر با سوء استفاده از اسم نیمار در حال کلاهبرداری است و ستاره برزیلی به همین خاطر به مخاطبانش هشدار داده است.

البته این تنها مشکل غیرورزشی نیمار نیست. اخیرا همسایه های این بازیکن در منطقه بوویگال در شهر فرانسه از او به شهرداری شکایت کرده اند چرا که مهمانی های پرسر و صدایی را برگزار می کند و آسایش محله را بر هم زده است و حتی شهردار منطقه نیز از او شکایت کرده است. واتل شهردار منطقه در انتقاد از نیمار گفت:" مشکل فقط از سر و صدا نیست بلکه این مسئله واقعا ناراحت کننده است. چطور می توان با فردی برخورد کرد که مشکلی با پرداخت جریمه 45 یورویی با توجه به دستمزدش را ندارد؟"

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار