گوناگون

صعود غیر منتظره استقلال به مرحله بعد جام حذفی

صعود غیر منتظره استقلال به مرحله بعد جام حذفی

پارسینه: استقلال با نتیجه ۲_۱ تراکتور را شکست داد و به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی صعود کرد.

استقلال و تراکتور امروز (پنجشنبه) از ساعت ۱۵ در ورزشگاه آزادی در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال به مصاف هم رفتند این بازی در دقیقه ۱۲۰ با نتیجه ۲ بر یک به نفع استقلال به پایان رسید.

رضا اسدی در دقیقه ۹۳ گل تراکتور را زد و تا دقیقه ۱۱۰ بازی به نفع تراکتور جلو بود، اما مهدی قایدی در وقت اضافه دوم به داد استقلال رسید و روی سرعت بالایش و پاس در عمق محبی روی خط محوطه جریمه با تکل محمدی سرنگون شد که کوپال ناظمی به نشانه پنالی در سوتش دمید و در دقیقه ۱۱۰ کوین یامگاه این ضربه را به گل تبدیل کرد. در این صحنه تراکتوری‌ها اعتقاد داشتند خطا پشت محوطه جریمه صورت گرفته است.

اما صحنه مشکوک برای استقلال به همین گل ختم نشد و چند دقیقه بعد دوباره مهدی قایدی پا به توپ وارد محوطه جریمه شد و ناظمی اعلام ضربه پنالتی کرد. این تصمیم هم با واکنش و اعتراض شدید تراکتوری‌ها همراه بود.

این ضربه را نیز کوین یامگا زد، اما محمدرضا اخباری ضربه او را مهار کرد. با این حال کمک داور اعلام کرد که اخباری از روی خط جلوتر آمده بود و ضربه باید تکرار شود. در این صحنه اعتراض تراکتوری‌ها منجر به اخراج هادی محمدی شد. یامگا دوباره پشت ضربه ایستاد و توپ را گل کرد، اما ناظمی بازهم تکرار داد و در سومین بار توپ به گل تبدیل شد تا استقلال ۲ بر یک پیش بیفتد.

ارسال نظر

 • ببر مازندران

  استقلال تراکتور رو شکست نداد داور تراکتور رو شکست داد

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار