گوناگون

واکنش اینفانتینو به گرفتن عکس سلفی با تابوت پله!+ عکس

واکنش اینفانتینو به گرفتن عکس سلفی با تابوت پله!+ عکس

پارسینه: رئیس فیفا نسبت به انتقادها بابت گرفتن عکس سلفی با تابوت اسطوره فوتبال برزیل واکنش نشان داد.

اینفانتینو پس از دست به دست شدن تصویری در فضای مجازی که وی را با لبخندی روی لب در حال سلفی گرفتن با یک نفر نشان می‌داد، به بی‌احترامی به پله متهم شد. در این تصویر تابوت پله نیز در فاصله چند قدمی به چشم می‌خورد.

به نقل از فارس؛ اینفانتینو در واکنش به این انتقاد‌ها اظهار داشت: از اینکه متوجه شدم برخی افراد از من بابت سلفی گرفتن و تصاویر مراسم دیروز انتقاد کرده‌اند، متاثر شدم.

وی ادامه داد: می‌خواهم این موضوع را شفاف اعلام کنم از اینکه هم‌تیمی‌ها و اعضای خانواده پلهِ بزرگ از من خواستند تا چند عکس در کنار آن‌ها بگیرم، هم احساس غرور کردم و هم شرمنده شدم. البته که بلافاصله درخواست آن‌ها را پذیرفتم. در مورد سلفی باید بگویم که هم‌تیمی‌های پله خواستند که همگی با هم سلفی بگیریم، اما نمی‌دانستند که چطور اینکار را انجام دهیم؛ بنابراین برای اینکه کمکی کرده باشم، گوشی یکی از آن‌ها را گرفتم و همه با هم سلفی گرفتیم.

اینفانتینو

اینفانتینو ، رئیس فدراسیون بین‌المللی فوتبال گفت: اگر کمک کردن به یکی از هم‌تیمی‌های پله باعث انتقاد از من می‌شود، با آغوش باز و خوشحالی این انتقاد را می‌پذیریم و همچنان به کمک کردن به تمام کسانی که در نوشتن صفحات افسانه‌ای فوتبال مشارکت داشتند، ادامه خواهم داد.

پله در ۲۹ دسامبر در سن ۸۲ سالگی درگذشت. بیش‌از ۲۰۰ هزار نفر در مراسم یادبود او شرکت کردند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار