گوناگون

کریستیانو رونالدو از اولین بازی النصر محروم است؟

کریستیانو رونالدو از اولین بازی النصر محروم است؟

پارسینه: النصر برای اینکه در دیدار هفته دوازدهم لیگ برتر عربستان به کاپیتان تیم ملی پرتغال میدان بدهد، باید سه شرط را محقق کند.

کریستیانو رونالدو شب گذشته (سه‌شنبه) در ورزشگاه مرسول پارک ریاض رسماً به هواداران النصر معرفی شد و سپس در تمرین شاگردان رودی گارسیا شرکت کرد. با این حال روزنامه «الریاضیه» گزارش داد که فوق ستاره پرتغالی نمی‌تواند برای زردپوشان ریاض به میدان برود و بازی کردن او در دیدار فردا مقابل الطائی به تحقق سه شرط منوط شده است.

مطابق این گزارش؛ تیم النصر با ورود رونالدو اکنون ۹ بازیکن خارجی دارد که یک بازیکن بیشتر از قانون تیم‌های لیگ حرفه‌ای عربستان به شمار می‌رود. مدیران این باشگاه برای بازی کردن رونالدو، باید یک بازیکن خارجی دیگر خود را از فهرست تیم النصر خارج کنند و اکنون در حال بررسی شرایط وینسنت ابوبکر و جلال‌الدین ماشاریپوف هستند. باشگاه اخیراً پیشنهاد‌هایی برای فروش این دو بازیکن دریافت کرده است.

همچنین باشگاه النصر برای ثبت قرارداد رونالدو باید اعلانی درباره پرداخت مطالبات معوقه باشگاه جئونبوک هیوندای موتورز و جولیانو دی‌پائولا، بازیکن پیشین برزیلی النصر از فیفا دریافت کند. این باشگاه برای اینکه بتواند قرارداد بازیکن جدیدی را ثبت کند، باید مطالبات دی‌پائولا و باشگاه کره‌ای را پرداخت کند که الریاضیه نوشت النصر موفق به تسویه این مطالبات شده است.

شرط سوم به صدور کارت مجوز بین‌المللی رونالدو (TMS) مربوط می‌شود که به خاطر حکم محرومیت در لیگ برتر انگلیس، از بازی کردن او در عربستان هم جلوگیری می‌کند. کریس پیش از جدایی از منچستریونایتد، به خاطر بدرفتاری نسبت به هوادار اورتون با دو جلسه محرومیت روبرو شده بود و در صورت همراه شدن با دو جلسه محرومیت که در انگلیس برای او تعیین شده بود، از بازی کردن او جلوگیری می‌کند.
النصر که با ۲۶ امتیاز در صدر جدول لیگ حرفه‌ای عربستان ایستاده، از ساعت ۱۸:۳۰ فردا مقابل الطائی صف‌آرایی می‌کند.

منبع: خبرورزشی

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار