گوناگون

استایل جنجالی ساپینتو با عینک خلبانی!+ عکس

استایل جنجالی ساپینتو با عینک خلبانی!+ عکس

پارسینه: سرمربی استقلال با ظاهر جدید و زمستانی خود در دیدار با هوادار شرکت کرد.

در ادامه تصویری از استایل جنجالی ساپینتو با عینک خلبانی خواهید دید.

به نقل از ورزش سه؛ استقلالی‌ها از تعطیلات لیگ برتر به واسطه برگزاری رقابت‌های جام جهانی نهایت استفاده را برده و به برگزاری دیدار‌های دوستانه مشغول هستند. آبی پوشان که نتوانستند اردو‌های خارجی خود در امارات و پرتغال را برگزار کنند، امروز به مصاف هوادار رفته اند.

ریکاردو ساپینتو که تیمش تا پیش از تعطیلی مسابقات از آمادگی بسیار خوبی برخوردار بود و توانست قهرمانی سوپرجام را نیز به دست بیاورد، در حال محک شاگردانش است تا آن‌ها را در شرایط مسابقه قرار دهد و امروز نیز برابر هواداری به میدان رفته که در آخرین بازی لیگ برتری خود توانست با تک گل محبی، این تیم را شکست دهد.

نکته ویژه این دیدار، حضور سرمربی پرتغالی استقلال با ظاهری جدید و قابل توجه است. سرمای زمستان، تهران را در بر گرفته و سرمربی آبی‌ها نیز برای در امان ماندن از این وضعیت، با کاپشن و تیپ زمستانی در استادیوم محل برگزاری بازی با هوادار حضور پیدا کرده و با عینک خلبانی خود، عملکرد بازیکنان تیمش را ارزیابی می‌کند.

استقلال که باید به محض شروع لیگ برتر در یک مسابقه فوق العاده حساس به مصاف پرسپولیس برود، به دنبال برگزاری بازی‌های دوستانه بیشتر است تا این تیم بتواند شرایط خوب خود تا پیش از تعطیلی لیگ را ادامه دهد.

استایل جنجالی ساپینتو با عینک خلبانی!+ عکس

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار