گوناگون

تلاش باشگاه استقلال برای جلب اطمینان پرتغالی‌ها

تلاش باشگاه استقلال برای جلب اطمینان پرتغالی‌ها

پارسینه: باشگاه استقلال در تلاش برای تسویه حساب با باشگاه سانتاکلارا است.

ماجرای پرداخت قسط دوم انتقال محمد محبی به آبی پوشان، از نظر مالی مشکلاتی را برای باشگاه استقلال به وجود آورده که به نظر می‌رسد دلیل اصلی آن بی توجهی به پرداخت پول بوده چرا که روز‌های پایانی موعد پرداخت این قسط با بازگشت علی فتح‌الله زاده به باشگاه همزمان شده و پیش از آن نیز اقدامی صورت نگرفته بود.

به نقل از فارس؛ باشگاه استقلال از مبلغ ۲۳۰ هزار یورو، تاکنون ۹۰ هزار یورو رو پرداخت و تاییدیه آن را گرفته، اما برای پرداخت مابقی پول به مشکل خورده است. درحالیکه پیش از این علیرغم تلاش باشگاه، دو بار سوئیفت پرداخت پول به دلیل مسائل تحریمی برگشت خورده بود، اما حالا پرداخت باقی مانده طلب سانتاکلارا نه برگشت خورده و نه تایید شده است. به همین خاطر مدیران به دنبال راهکاری هستند که برای باشگاه دردسر ساز نشود.

از طرفی در ابتدای این انتقال و در دوره مدیریت قبلی قرار بود پول انتقال امیرحسین حسین زاده به شارلروا در همان کشور پرتغال به حساب سانتاکلارا واریز شود تا باشگاه استقلال مشکلی بابت انتقال پول نداشته و حضور محبی بدون دردسر باشد، اما بر اساس پیگیری‌ها مشخص شد نه تنها این اقدام صورت نگرفته بلکه بخشی از پول شارلوا هم به حساب باشگاه استقلال واریز شده و بخش دیگر آن باقی مانده که پیگیری هم در این مورد انجام نشده است.

با اینحال برخلاف اخبار منتشر شده، باشگاه استقلال درخواستی از سوی سانتاکلارا مبنی بر فسخ قرارداد و بازگشت محبی نداشته است. مدیران استقلال بر اساس تاییدیه ۹۰ هزار یورو و اسناد اقدامات انجام شده برای پرداخت مابقی پول، سعی در اثبات حُسن نیت‌شان به مدیران سانتاکلارا دارند و به آن‌ها اطمینان داده‌اند که با وجود مشکلات موجود برای پرداخت، در تلاش برای تسویه حساب هستند. با توجه به اینکه باشگاه سانتاکلارا دریافت پول نقد را نیز رد کرده، به هر ترتیب باید دید که مدیریت فعلی باشگاه به چه طریق می‌تواند این گره کور شده را باز و نگرانی‌ها بابت ادامه حضور محبی را برطرف کند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار