گوناگون

خط خوردن ستاره پرسپولیس از تیم ملی؟

خط خوردن ستاره پرسپولیس از تیم ملی؟

پارسینه: گمانه زنی‌هایی در مورد وضعیت مرتضی پورعلی گنجی در تیم ملی مطرح و گفته می شود این بازیکن شاید در لیست نهایی کی روش نباشد.

پرسپولیس در یک دیدار نه چندان موفق در ورزشگاه آزادی مقابل تراکتور شکست خورد تا چند رکورد مثبت را از دست بدهد. این شکست و گل خوردن‌های پیاپی پرسپولیس در سه بازی اخیر باعث شده باز هم انتقاد‌هایی در مورد خط دفاعی ایجاد شود، به ویژه دو گلی که پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان و تراکتور دریافت کرد.

به نقل از طرفداری؛ فضای باز بین مرتضی پورعلی گنجی و گئورگی گولسیانی و پا به توپ شدن محمد عباس زاده در این فضا و جا ماندن این دو مدافع در کورس با مهاجم حریف، کافی بود تا سرخ‌ها گل بدی را دریافت کنند.

این اشتباه به همراه گلی که پورعلی گنجی در بازی با سنگال به اشتباه وارد دروازه خودی کرد باعث شده گمانه زنی‌هایی در مورد وضعیت او در تیم ملی مطرح و گفته شود این بازیکن شاید در لیست نهایی کی روش نباشد.

هرچند که پورعلی گنجی آن قدر بازیکن باتجربه و میدان دیده‌ای هست که احتمالا به این دوران پایان داده و بتواند هرچه سریع‌تر به دوران خوبش برگردد. باید دید در بازی با سپاهان شاهد روز خوب پورعلی گنجی خواهیم بود یا نه.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار