گوناگون

ارسلان مطهری در استقلال می ماند؟

ارسلان مطهری در استقلال می ماند؟

پارسینه: از اردوگاه استقلال این شایعه به گوش می‌رسد ممکن است مدیران استقلال بخواهند در نیم فصل قرارداد ارسلان مطهری را به صورت یک طرفه فسخ کنند که اگر چنین شود باید ۲۵ میلیارد حقوق او را به صورت یک جا پرداخت کنند و بعد هم هزینه جدایی را برای خرید مهاجم جدید متحمل شوند.

ابتدای فصل مدیران استقلال تلاش زیادی کردند نام ارسلان مطهری را از لیست خارج کنند تا کاوه رضایی جایگزین او شود، ولی ارسلان رضایت به چنین کاری نداد. در نهایت ارسلان مطهری در استقلال ماند و بعد از سپری کردن چند هفته پر فراز و نشیب و حتی تمرین پشت دروازه، برای آبی‌ها فرصت بازی هم پیدا کرد.

به نقل از طرفداری؛ با این حال ارسلان مطهری تنها بازیکن استقلال است که هنوز مطالبات سال گذشته را دریافت نکرده و امسال هم چیزی نگرفته است، آن هم در حالی که همه بازیکنان استقلال بخشی از مطالبات خود را دریافت کرده اند.

در این بین گفته می‌شود ارسلان مطهری چند باری تلاش کرده درباره مطالبات با مصطفی آجورلو جلسه‌ای برگزار کند که مدیرعامل استقلال حاضر به انجام چنین کاری نشده است.

برخی شایعه کردند ارسلان مطهری ممکن است معاوضه شود که چنین چیزی فقط در حد شایعه است و ارسلان مطهری بار‌ها به مدیران استقلال اعلام کرده به قرارداد خود پایبنده بوده و می‌خواهد تا پایان فصل بماند.

حتی وکیل ارسلان مطهری دو روز قبل به باشگاه استقلال رفت و صورت حساب‌های مالی این بازیکن را گرفت که نشان می‌دهد او هیچ دریافتی نداشته است.

همه این موارد در شرایطی است که از اردوگاه استقلال این شایعه به گوش می‌رسد ممکن است مدیران استقلال بخواهند در نیم فصل قرارداد ارسلان مطهری را به صورت یک طرفه فسخ کنند که اگر چنین شود باید ۲۵ میلیارد حقوق او را به صورت یک جا پرداخت کنند و بعد هم هزینه جدایی را برای خرید مهاجم جدید متحمل شوند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار