گوناگون

فغانی: چهره به چهره شدن با مسی و رونالدو آرزوی ما نبوده است/ شهردار تهران ۲ ماه مرخصی به ما داد

فغانی: چهره به چهره شدن با مسی و رونالدو آرزوی ما نبوده است/ شهردار تهران ۲ ماه مرخصی به ما داد

پارسینه: داور بین المللی فوتبال گفت: قضاوت در بالاترین سطح دنیا آرزوی ما است، نه اینکه با مسی و رونالدو روبرو شویم.

علیرضا فغانی، داور بین المللی فوتبال کشورمان اظهار کرد: آرزوی ما قضاوت در بالاترین سطح دنیا بود که به آن رسیدیم، نه چهره به چهره شدن با ستاره‌هایی مثل مسی و رونالدو است. با همکاری دستیارانم با قضاوت در تورنمنت‌های بزرگ به بالاترین سطح قضاوت رسیدیم، اما با یک بدشانسی سعادت قضاوت در بازی فینال جام جهانی را نداشتیم.

باشگاه خبرنگاران نوشت: او ادامه داد: البته خوشحال هستم که بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ مجدد شرایط فراهم شد که برای اعتلای نام فوتبال کشورمان تیم ۳ نفره ما فعالیت کند و برای جام جهانی بعدی انتخاب شدیم. من یک مقدار ناراحت بودم که نتوانستم فینال جام جهانی قضاوت کنم، اما همین که در بین آن همه داور، قضاوت بازی رده بندی را به ما دادند برای ما خوشایند بود و تمرکز کردیم که ماموریت خود را در آن بازی به نحو احسن انجام بدهیم.

متاسفانه حجم دود سیگار در استادیوم ها زیاد است

فغانی گفت: ذهنیت کشور‌های غربی به ایران زیاد خوب نیست، اما زمانی که آن‌ها با ایرانی‌ها می‌گردند یک مقدار ذهنیت‌ها عوض می‌شود و خیلی خوشحالم که این اتفاق مثبت برای ما اتفاق افتاده است. متاسفانه حجم دود سیگار موجود در استادیوم‌ها زیاد است و باید یک فکری کنند و فرهنگ سازی شود.

داور بین المللی فوتبال درباره اینکه به اسم بازیکنان توجه نمی‌کند، گفت: اوایل داوری یک مقدار جدی‌تر بودم، اما اکنون انعطاف پذیری ام بیشتر شده و حد و مرز‌ها مشخص است. ما با بازیکنان دوست هستیم و آن‌ها به اسم کوچک من را صدا می‌زنند. در خارج از کشور هم یک داور باید منعطف باشد و یک جا باید آرام و جای دیگر باید جدی باشیم.

من تونی کروس را هل ندادم

او درباره برخورد فیزیکی با تونی کروس در جام جهانی گفت: من سعی کردم فاصله اش را با خودم گوشزد کنم و هلش ندادم و این کارم باعث شد که قضاوت در آن بازی برای من راحت شد.

فغانی بیان کرد: بازی فرانسه و آرژانتین بهترین مسابقه جام جهانی قبلی لقب گرفت که ۷ گل داشت و قضاوت ما هم در این بازی خوب بود.

داور بین المللی کشورمان گفت: داوران قطر و امارات در یک سال اخیر سرکار نمی‌رفتند و فقط تمرکزشان بر روی داوری بود. من، منصوری و ابوالفضلی کارمندان شهرداری تهران هستیم؛ در دیداری که با زاکانی شهردار تهران و چمران رئیس شورای شهر داشتیم، اجازه دادند که طی ۲ ماه آینده سرکار نرویم و فقط روی داوری تمرکز کنیم که جا دارد از آن‌ها تشکر کنم.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار