گوناگون

تصمیم نهایی فنرباغچه برای مهاجم ایران/جزئیات فروش صیادمنش مشخص شد

تصمیم نهایی فنرباغچه برای مهاجم ایران/جزئیات فروش صیادمنش مشخص شد

پارسینه: باشگاه فنرباغچه ترکیه تصمیم نهایی خود را درباره فروش مهاجم تیم ملی ایران به باشگاه هال سیتی گرفت.

اللهیار صیادمنش مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در نقل و انتقالات زمستانی فصل قبل از تیم فنرباغچه ترکیه راهی تیم هال سیتی انگلیس شد.

هرچند صیادمنش در نیم فصل تنها یک گل برای هال سیتی به ثمر رساند، اما عملکرد خوب او، رضایت سرمربی و مالک باشگاه انگلیسی را به دنبال داشت؛ تا جایی که مالک هال سیتی از مهاجم ایرانی تیمش به عنوان یک «جواهر» و «محمد صلاح» آینده یاد کرد.

همین موضوع باعث شده است تا هال سیتی به دنبال جذب قطعی و دائمی مهاجم تیم ملی ایران باشد و احتمالاً این کار را در نقل و انتقالات تابستانی نهایی کند.

روزنامه hurriyet ترکیه در این باره خبر داد که باشگاه فنرباغچه به دنبال درآمدزایی و به دست آوردن بودجه کافی برای نقل و انتقالات است و بزرگترین هدف آن‌ها هم فروش اللهیار صیادمنش می‌باشد.

این روزنامه جزئیات بیشتری را در این خصوص منتشر کرد و نوشت: «این مهاجم ۲۱ ساله که نیم فصل دوم به هال سیتی قرض داده شد، به زودی با این باشگاه انگلیسی قرارداد دائمی امضا خواهد کرد. فنرباغچه از انتقال اللهیار ۴ میلیون یورو دریافت خواهد کرد. ضمناً از فروش بعدی ۵۰ درصد سهم نصیب فنرباغچه می‌شود.»

صیادمنش که امروز به اردوی تیم ملی فوتبال ایران در هتل المپیک تهران اضافه شده است، در گفتگو با خبرنگاران اعلام کرد که توانسته خودش را با هال سیتی وفق بدهد و اظهار امیدواری کرد فصل خوبی در انتظارش باشد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار