گوناگون

پشیمانی مهاجم آبی‌ها به خاطر رد کردن پیشنهاد قرمزها؟

پشیمانی مهاجم آبی‌ها به خاطر رد کردن پیشنهاد قرمزها؟

پارسینه: تیمو ورنر مهاجم آلمانی چلسی ضمن تمجید از یورگن کلوپ سرمربی آلمانی لیورپول اذعان کرد که هیچ پشیمانی بابت رد کردن پیشنهاد این تیم ندارد.

در پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی در سال ۲۰۲۰، تیمو ورنر از ردبول لایپزیش به چلسی پیوست، اما از آن موقع لحظات پر فراز و نشیب زیادی را در لندن تجربه کرده است. این مهاجم آلمانی فقط ۱۰ گل به نام خود ثبت کرده و بیشتر وقت‌ها روی نیمکت ذخیره‌ها می‌نشیند.

به نقل از سایت گل، در تابستان ۲۰۲۰، لیورپول نیز یکی مشتریان اصلی تیمو ورنر بود، اما این مهاجم در نهایت تصمیم گرفت تا چلسی را به عنوان تیم جدیدش انتخاب کند. ورنر به لندن ایونینگ استاندارد گفت: "تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که لیورپول سرمربی آلمانی دارد. کلوپ یکی از بهترین مربیان آلمانی دنیاست. من او را برای سالیان طولانی است که می‌شناسم، چون وقتی که در اشتوتگارت بودم، او با من برای انتقال به دورتموند صحبت کرده بودم، اما عملکردم در ادامه کار خیلی خوب نبود و همه چیز به پایان رسید. وقتی که در لایپزیش بودم، شانس آمدن به لیگ برتر انگلیس را داشتم. لیورپول در ذهن من بود، اما در نهایت خواستم به چلسی بروم و سال گذشته قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شدم. به نظرم تصمیم خیلی بدی نگرفتم."

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار