گوناگون

ماجدی: تیم ملی می‌تواند پدیده جام جهانی باشد

ماجدی: تیم ملی می‌تواند پدیده جام جهانی باشد

پارسینه: سرپرست فدراسیون فوتبال گفت: در شرایط فعلی اولویت ما موفقیت در دو بازی آینده تیم ملی خصوصا مصاف با رقیب سنتی و همیشگی یعنی کره جنوبی است و امیدوارم با تدارک لازم و مناسب از این دوبازی نیز سربلند بیرون بیاییم.

میرشاد ماجدی روز سه شنبه ۱۷ اسفند در مجمع سالیانه هیئت فوتبال استان البرز که در اداره کل ورزش و جوانان استان البرز برگزار شد گفت: تلاش می‌کنیم با ایجاد کارگروه‌های لازم استان‌ها را به شکل تخصصی ارزیابی و پایش کنیم.

سرپرست فدراسیون فوتبال البرز را یک استان پرسرمایه در فوتبال ارزیابی کرد و گفت: این استان تامین کننده بخش زیادی از بازیکنان به خصوص در رشته فوتسال است و در برنامه‌های توسعه محور فدراسیون مدنظر قرار دارد.

ماجدی افزود: نیروی انسانی بی نظیری از حیث بازیکن و مربی در ایران داریم و امیدوارم با همراهی و حمایت آنها و مسئولان بتوانیم گام‌های روبه جلویی برای فوتبال کشور برداریم.

وی افزود: در شرایط فعلی اولویت ما موفقیت در دو بازی آینده تیم ملی خصوصا مصاف با رقیب سنتی و همیشگی یعنی کره جنوبی است و امیدوارم با تدارک لازم و مناسب از این دوبازی نیز سربلند بیرون بیاییم.

ماجدی با تاکید بر اینکه تیم ملی فوتبال ایران می‌تواند در جام جهانی یک پدیده باشد گفت: امیدوارم با حل مسایل سیاسی بخشی از دغدغه‌های فدراسیون مرتفع شود تا بتواند با یک برنامه جامع بخشی از مشکلات و مطالبات را پاسخگو باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار