گوناگون

تنها نکته امیدوار کننده بازی پرسپولیس

تنها نکته امیدوار کننده بازی پرسپولیس

پارسینه: شرزود تمیروف خرید جدید پرسپولیس نشان داد بازیکن خوبی است.

پرسپولیس در روزی که استقلال مقابل گل گهر به برتری رسید، برابر صنعت نفت مغلوب شد تا از کورس قهرمانی جا بماند و فاصله اش با رقیب سنتی به ۶ برسد.

پرسپولیس شب خوبی در آبادان نداشت. از اشتباه مرگبار حامد لک گرفته تا فرصت سوزی مهاجمان این تیم و البته بازی ضعیف هافبک‌ها. با این حال نمایش پرسپولیس مقابل صنعت نفت، یک نکته امیدوار کننده هم داشت.

شیرزد تمیروف مهاجم ۲۳ ساله و ازبکستانی پرسپولیس که به تازگی خریداری شده بعد از تنها چند جلسه تمرین به تیم راهی آبادان شد تا به تیم جدیدش کمک کند. صبح بازی مقابل صنعت نفت از سوی سازمان لیگ کارت بازی این بازیکن صادر شد و مجوز بازی به تمیروف داده شد تا پرسپولیس را همراهی کند.

در ابتدای نیمه دوم و درحالی که پرسپولیس با یک گل از حریف خود عقب بود، یحیی گل محمدی مهاجم جدید تیمش را به جای شریفی به زمین فرستاد. تمیروف هم با اینکه اولین بازی اش را برای پرسپولیس انجام می‌داد و هماهنگی زیادی هم با بازیکنان نداشت، توانست رضایت کادرفنی و هواداران پرسپولیس را جلب کند. تمیروف در بازی با صنعت نفت بسیار جنگنده نشان داد و روی توپ‌های هوایی و البته شوتزنی هم خوب کار کرد. این مهاجم جوان ازبکستانی که سابقه بازی برای پاختاکور را هم در کارنامه دارد، در آخرین لحظات مسابقه حتی یک توپ را به تیر دروازه حریف زد و نشان داد پرسپولیسی‌ها می‌توانند به آینده این بازیکن امیدوار باشند.

گفتنی است حتی این احتمال وجود دارد که تمیروف در بازی آینده پرسپولیس که مقابل نفت مسجد سلیمان برگزار خواهد شد، در ترکیب اصلی تیمش قرار بگیرد.

منبع: خبرورزشی

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار