گوناگون

پیکان ۱ – ذوب آهن ۰؛ تارتار سوار بر پیکان جوانان!

پیکان ۱ – ذوب آهن ۰؛ تارتار سوار بر پیکان جوانان!

پارسینه: پیکان با جبران دو شکست متوالی گذشته خود در لیگ برتر و جام حذفی، حالا خود را در رده هشتم جدول رده بندی می بیند.

در هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر، پیکان در یکی از کم حادثه ترین دیدارهای لیگ برتر به لطف سوپرگل محمدامین درویشی از سد ذوب آهن گذشت. اصفهانی ها که پس از تغییر و تحولات روی نیمکت خود با دو پیروزی امیدوار کننده پای به این میدان گذاشته بودند، نتوانستند روند خوب خود را ادامه دهند.

پیکان در یکی از کم حادثه ترین دیدارهای لیگ برتر موفق شد یک برد اقتصادی و مهم مقابل یکی از رقیبان مستقیم خود کسب کند و حالا آنها در رتبه تک رقمی به سر می برند و تارتار تیمش را بالاتر از گل گهر مدعی می بیند. ذوب آهن نیز نخستین شکست خود با مجتبی حسینی را تجربه کرد.


بازی از هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر؛ چهارشنبه: ۲۷/۱۲/۹۹؛ ساعت: ۱۶:۰۰

استادیوم: شهدای شهرقدس/ بدون تماشاگر

داور: عباس راکی / کمک‌ها: قهرمان نجفی - محسن سلطانی؛ داور چهارم: رحیم حاجی پور/ کمک داوران پشت دروازه: کوپال ناظمی - مهدی اجاقی / ناظر داوری: حاتم بک پور.
پیکان:
علیرضا رضایی
امیرحسین رنگرز جدی
نادرمحمدی
محمد خدابنده لو
ابراهیم صالحی
حسین پورامینی
آرمان قاسمی
امیر روستایی
محمدامین درویشی
سامان فلاح
مجید عیدی
سرمربی: مهدی تارتار
ذوب آهن
شهاب گردان (۲۲- یوسف بهزادی)
وحید محمدزاده
عبدالله حسینی
مسعود ابراهیم زاده
قاسم حدادی فر
میلاد جهانی
رضا محمود آبادی
پیمان رنجبری
فرشاد محمدی مهر
محمدی سلطانی مهر
مجتبی حقدوست
سرمربی: مجتبی حسینی

کارت زرد:

قاسم حدادی فر (۲۸)
امیرحسین رنگرز جدی (۷۶)
علیرضا رضایی (۹۱)

شرح گل:

پیکان یک - ذوب آهن صفر (دقیقه ۴۹: محمدامین درویشی): کار تیمی بازیکنان پیکان و پاس امیرحسین رنگرز جدی گوشه محوطه جریمه به محمدامین درویشی رسید و شوت، فوق العاده، محکم و دیدنی این بازیکن به گوشه دروازه ذوب آهن رفت و گل نخست بازی برای پیکانی‌ها به ثمر رسید تا یکی از زیباترین گل‌های لیگ برتر در استادیوم شهدای شهرقدس به ثمر رسیده باشد.

لحظات حساس:

دقیقه ۲۷: یک پرتاب برای پیکان به دست آمده که پرتاب بلند نادر محمدی روی تیرک افقی دروازه ذوب آهن فرود آمد و به بیرون رفت.

دقیقه ۳۲: ارسال فرشاد محمدی مهر به روی دروازه با دخالت نصف و نیمه مدافع پیکان همراه بود که توپ به پیمان رنجبری رسید، ولی ضربه سر او روی دروازه پیکان فرود آمد.
دقیقه ۶۹: پرتاب بلند فرشاد محمدی مهر به روی دروازه با ضربه برگردان دارکو بیدوف همراه شد که علیرضا رضایی سنگربان پیکان به شکلی فوق العاده مانع از فروپاشی دروازه تیمش شد.

دقیقه ۷۳: موقعیت پشت محوطه جریمه نصیب پیکان شد که شوت محکم آرش قادری پس از برخورد به یکی از مدافعین ذوب آهن، به شکل خطرناکی به بیرون رفت.

دقیقه ۹۴: آخرین تلاش‌های ذوب آهن برای زدن گل تساوی با شوت راه دور وحید محمدزاده که از بالای دروازه به بیرون رفت، به پایان رسید.

شرح بازی:

دیدار پیکان و ذوب آهن شاید یکی از کم حادثه ترین دیدارهای لیگ برتر بود. بازی کم موقعیتی که در نهایت به لطف سوپر گل محمدامین درویشی به سود خودروسازان به پایان رسید. پیکان با کسب این سه امتیاز حساس، توانست به رده هشتم صعود کرده و موقتا بالاتر از گل گهر بایستاد. مجتبی حسینی نیز پس از دو پیروزی متوالی، طعم تلخ شکست را با ذوب آهن چشید.

در حاشیه

* شهاب گردان سنگربان ذوب آهن بدون برخورد با شخص خاصی، دچار آسیب دیدگی شد و در همان دقیقه ۲۲ جایش را به یوسف بهزادی داد.
منبع: ورزش سه

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار