گوناگون

حجازی در فینال فوتبال بانوان المپیک!+عکس

پارسینه: شب گذشته فینال مسابقات فوتبال بانوان المپیک 2012 لندن در حضور هشتاد هزار تماشاگر میان تیم های آمریکا و ژاپن برگزار شد که با نتیجه 2 بر 1 به سود آمریکا خاتمه یافت. از نکات جالب توجه برای فوتبال ایران در این دیدار، حضور هواداری با پیراهن استقلال و عکسی از ناصر حجازی بود تا عشق خود به تیم مورد علاقه و اسطوره کشورش را نشان دهد.

دیشب در فینال فوتبال زنان در المپیک لندن، هوادار استقلال با بنری از ناصرخان به استادیوم رفت و با افتخار آن را به نمایش گذاشت.


به گزارش گل، شب گذشته فینال مسابقات فوتبال بانوان المپیک 2012 لندن در حضور هشتاد هزار تماشاگر میان تیم های آمریکا و ژاپن برگزار شد که با نتیجه 2 بر 1 به سود آمریکا خاتمه یافت. از نکات جالب توجه برای فوتبال ایران در این دیدار، حضور هواداری با پیراهن استقلال و عکسی از ناصر حجازی بود تا عشق خود به تیم مورد علاقه و اسطوره کشورش را نشان دهد.

برغم آنکه از درگذشت ناصر حجازی بیش از یکسال و اندی می گذرد اما کماکان یاد و نام وی نه تنها در قلب ها و اذهان که بطور جدی در مجامع مختلف مطرح است تا نشان داده شود که چرا وی شایسته لقب اسطوره ملی ایران است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار