گوناگون

مربیان کره‌ای تیروکمان ایران را به دهکده بازیهای المپیک راه ندادند

پارسینه: دو مربی کره ای برای حضور در این دهکده نیاز به کارت ویژه داشتند که به دلیل جابجایی های پرتعداد در فدراسیون ایران و ناهماهنگی های ایجاد شده، کارت ورودی آنها صادر نشد.

دو مربی کره ای که قصد داشتند برای هدایت ورزشکاران ایران به دهکده بازیها وارد شوند، به دلیل نداشتن کارت ویژه از حضور در این دهکده بازماندند.

به گزارش مهر، مشکلاتی که در ماههای اخیر گریبان فدراسیون تیراندازی با کمان ایران را گرفته همچنان ادامه دارد و در فاصله دو روز مانده تا شروع سی امین دوره بازیهای المپیک ، دو مربی کره ای که برای هدایت تیراندازان ایران وارد لندن شده بودند، اجازه ورود به دهکده را پیدا نکردند.

این دو مربی پس از کنار گذاشتن وزیری و دهقان از سمت خود برکنار شدند و قرار بود دو مربی ایرانی - کردی و نجمه آبتین - به جای آنها به المپیک بیایند که دو ورزشکار ایران حضور آنها را نپذیرفته بودند تا این دو مربی هم حضورشان منتفی شود. اما در شرایطی که قبل از این اعلام شده بود دو مربی کره ای هدایت ورزشکاران ایران در لندن را برعهده خواهند داشت، این دو از حضور در دهکده بازیها بازماندند.

دو مربی کره ای برای حضور در این دهکده نیاز به کارت ویژه داشتند که به دلیل جابجایی های پرتعداد در فدراسیون ایران و ناهماهنگی های ایجاد شده، کارت ورودی آنها صادر نشد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار