گوناگون

زیدان استعفا نداد؛ وادار به استعفا شد

پارسینه: زین الدین زیدان یازده روز پیش از هدایت رئال کنار رفت و دنیای فوتبال را در شوک فرو برد.

پس از قهرمانی شماره سیزده رئال که چهارمی در پنج سال گذشته بود، زیدان از سمت خود استعفا داد. کسی در رئال باور نداشت که سرمربی فرانسوی پس از سه سال موفق، از سرمربیگری کناره گیری کند.

او در نشستی خبری در کنار فلورنتنیو پرز (رئیس) استعفای خود را اعلام کرد و چهره رئیس رئال به خوبی نشان دهنده حیرتش از تصمیم زیزو بود.

در ظاهر به نظر می‌رسد که زیدان از سمت خود استعفا داده، ولی در واقع او را مجبور به کناه گیری از هدایت رئال کردند.
زیدان یک روز قبل از استعفا در جلسه‌ای با پرز و آنخل سانچس (مدیر عمومی) شرکت کرد تا در مورد نقل و انتقالات و نیز برنامه‌های آماده سازی پیش فصل برنامه ریزی‌های لازم صورت بگیرد، اما خروجی جلسه چیز دیگری بود.

در آن جلسه زیدان خواهان فروش چند بازیکن ناراضی از جمله گرت بیل شد و نیز تقاضای خرید چند بازیکن مثل ادن هازارد را مطرح کرد که هر دو با مخالفت روبرو شدند. او از خرید‌های فصل گذشته رئال (تئو، وایه خو، یورنته، مایورال) رضایت نداشت و می‌خواست برای پلان B. خود در فصل آینده، چند بازیکن خاص را به خدمت بگیرد.

مدیریت رئال در عوض جذب یک سری بازیکن دیگر را در دستور کار داشت و از زیدان می‌خواست که با آن موافقت کند، اما سرمربی فرانسوی که هر دو خواسته خود را رد شده می‌دید، در نهایت تصمیم به استعفا گرفت. در واقع زیزو با خواسته قلبی استعفا نداد بلکه به نوعی در‌های خروجی باشگاه را به وی نشان دادند.

منبع: ورزش سه

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار