گوناگون

درخشان: درگیری در فدراسیون رخ نداده است

پارسینه: رئیس فدراسیون جودو گفت: درگیری با فاطمه رشیدی در محل فدراسیون رخ نداده است.

محمد درخشان رئیس فدراسیون جودو درباره اتفاقی که برای فاطمه رشیدی رخ داد بیان کرد: ملی پوشان به خصوص در تیم بانوان گاهی برای بیان نظرات و انتقادات درباره مسابقات برون مرزی و انتخابی تیم ملی به فدراسیون مراجعه می کنند و فاطمه رشیدی نیز به محل فدراسیون آمد و هیچ درگیری رخ نداد و از اتفاقی که افتاده بسیار متاسف هستم.

او ادامه داد: یک روز قبل از این اتفاق یکی از بانوان تیم ملی کوارش با سرمربی خود درگیر شد و پس از اینکه طی نامه ای عذرخواهی کرد ما هم از او حمایت کردیم چرا که کار ما تنبیه کردن نیست بلکه تربیتی و آموزشی است و اکنون این ورزشکار در تیم ملی در حال تمرین است.

با اهانت در فضای مجازی نمی توان مشکلی را حل کرد

درخشان افزود: رشیدی در نامه ای تقاضای دیدار با من را داشت و من خواستم که جریان را کامل در نامه دیگری به من توضیح دهد و پس از آن قصد داشتم با نایب رئیس فدراسیون و سرمربی تیم ملی جلسه ای برگزار کنم اما باعث تاسف است که این اتفاق رخ داد. با اهانت در فضای مجازی نمی توان مشکلی را حل کرد و پس از این اتفاق احتمال حل این مشکل هم از بین می رود.

هنوز لیست نفرات اعزامی به بازی های آسیایی مشخص نیست

رئیس فدراسیون جودو در مورد ورزشکاران اعزامی به بازی های آسیایی جاکارتا گفت: هنوز در مورد نفرات و اوزان اعزامی به این بازی ها مشخص نشده است و هنوز تصمیم قطعی نگرفتیم.

هنوز میزبان جام باشگاه های آسیا قطعی نشده است

او درباره رقابت های جام باشگاه های آسیا عنوان کرد: برگزاری این رقابت ها قطعی شده و به زودی جزئیات آن مشخص می شود و این رقابت ها تجربه جدیدی برای ما است. هنوز میزبان این مسابقات قطعی نشده است و سعی می کنیم که این مسابقات را به میزبانی یکی از استان های کشور برگزار کنیم.

قصد داریم سن قهرمانی را کاهش دهیم

درخشان درباره برگزاری لیگ امید گفت: با توجه به توان سازمان لیگ جودو برگزاری لیگ امید را برنامه ریزی کردیم تا سن قهرمانی را کاهش دهیم و طیف بیشتری از جودوکاران و مربیان و داوران در لیگ حاضر شوند.

نخستین دوره سوپر لیگ جودو برگزار می شود

او در مورد برگزاری اولین دوره رقابت های سوپر لیگ عنوان کرد: تصمیم گرفتیم با آسیب شناسی لیگ سال گذشته اولین دوره سوپر لیگ را به صورت کامل و دور از نواقص لیگ های قبلی برگزار کنیم.

انتقال به سالن افراسیابی در حال پیگیری است

رئیس فدراسیون جودو درباره استفاده از سالن افراسیابی بیان کرد: قرار بود که محل تمرین تیم های ملی جودو به این سالن انتقال پیدا کند که متوقف شد اما با پیگیری های داورزنی و پس از هماهنگی این جا به جایی صورت می گیرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار