گوناگون

افتتاح مرکز رسانه‌ای تیم‌ملی در روسیه

پارسینه: سایت فدراسیون فوتبال نوشت:مرکز رسانه ای تیم‌ملی فوتبال ایران شامل اتاق کار رسانه ای و سالن نشست خبری در مرکز بین المللی اسکولکوو تکنوپارک (SKOLKOVO Techno Park) مسکو افتتاح شد.

این مرکز رسانه ای که توسط فدراسیون فوتبال ایران آماده شده، در طول برگزاری رقابتهای جام جهانی به صورت شبانه روزی باز است و خبرنگاران، تصویربرداران و عکاسان ایرانی و بین المللی می توانند با استفاده از اینترنت پرسرعت از این مرکز به منظور پوشش بهتر اخبار و تصاویر تمرینات تیم ملی استفاده کنند.این مرکز امکان پذیرایی از بیش از 70 نفر از نمایندگان رسانه های گروهی را به طور همزمان داراست.
نکات مهم برای حضور در مرکز رسانه ای تیم ملی ایران در اسکولکوو تکنوپارک:
*برای ورود با خودرو به محل باید حداقل دو ساعت پیش از حضور، پلاک ماشین را ثبت کنند.
*بدون ثبت پلاک خودرو، مسوولان امنیتی اجازه ورود صادر نمی کنند.

*در صورتی که با وسایل نقلیه عمومی (اتوبوس داخل شهری یا تاکسی) به محل اعزام می شوید، می توانید با حضور در پارکینگ این مجموعه و استفاده از خودروهای ون موجود که نشان ایران جلوی آنها نصب شده، به سمت ساختمان مرکزی منتقل شوید.

*به همراه داشتن آی دی کارت فیفا برای حضور در مرکز رسانه ای الزامی است.

*مرکز رسانه ای تیم ملی فوتبال ایران به صورت کامل در طول حضور ایران در رقابتهای جام جهانی در شهر مسکو فعالیت خواهد داشت.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار