گوناگون

سکوت علیرضا حقیقی برابر انتقادات و اتهامات عجیب+ تصاویر

پارسینه: علیرضا حقیقی بعد از جام جهانی و سه بازی برای تیم ملی و نیز حضور جام ملت‌ها هم یکی از مهره‌های ثابت کی‌روش بود، مدت‌هاست سیاست سکوت در پیش گرفته است.

به گزارش پارسینه و به نقل از ورزش سه تنها دروازه‌بان لژیونر فوتبال ایران که شماره یک تیم ملی را هم به خود اختصاص داده این روزها با اتهامات عجیبی روبرو شده است. از مدیربرنامه‌های مشترک بین او و سرمربی تیم ملی تا...

پاسخ تمام این حواشی‌ها از سوی گلر شماره یک تیم ملی فعلا سکوت است. او پس از درخشش در جام جهانی برخلاف همه بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی سعی کرد دور از دسترس رسانه‌ها باشد و از آن زمان تنها یک بار در یک گفتگوی مطبوعاتی شرکت کرده است.دروازه‌بان تیم ملی که ریسک حضور در یک تیم نه چندان قدرتمند در لیگ پرتغال را به جان خریده، یکی از لژیونرهای فوتبال ماست که کمتر در معرض دید رسانه‌ها قرار دارد و شاید به همین دلیل است که رقبای او در فوتبال ایران حضور پررنگ‌تری در روزنامه‌ها و سایت‌ها دارند.

حقیقی که در انتخابات بهترین‌های سال ایران توسط مردم به عنوان بهترین دروازه‌بان سال 93 برگزیده شده، امیدوار است به روند مثبت و پیشرفت خود در اروپا ادامه دهد و اگر هم با پنافیل در لیگ برتر پرتغال نماند به تیم بهتری منتقل شود. او تجربه دانیل داوری دیگر گلر ایرانی شاغل در اروپا را پیش چشم خود می‌بیند و بنابراین چاره ای جز این ندارد که سرسخت و درخشان باشد.حقیقت درباره دروازه‌بان سابق پرسپولیس که حالا در اروپا تجربه حضور مقابل تیم‌های بزرگی پورتو، بنفیکا و اسپورتینگ را کارنامه‌اش اضافه می‌کند، این است که او به اندازه جایگاهش در تیم‌ملی و البته محبوبیت مردمی‌اش قدر ندیده، و چه خوب کمی حواس ما متوجه او و عملکردش در قلب اروپا باشد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار