گوناگون

رزومه ۵ مربی بزرگ روی میز کفاشیان

پارسینه: علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال در مذاکراتی که با ایجنت های خارجی داشته اعلام کرده که برای جذب مربی خارجی بزرگ مشکل مالی ندارند!

به گزارش پارسینه و به نقل از خبرآنلاین علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال هر چند می‌گوید تمایل زیادی برای همکاری با کارلوس کی روش دارد اما خبرهای رسیده نشان می‌دهد او از ابتدای فروردین 94، مذاکرات خود را با مربیان خارجی آغاز کرده است! منابع موثق خبری در فدراسیون فاش كردند هم‌اینك رزومه چهار مربی خارجی روی میز رئیس فدراسیون است و او از عباس ترابیان كمك خواسته تا بار دیگر زمینه را برای حضور یك مربی خارجی در تهران، فراهم كند. به دلیل استارت همین پروژه است كه این روزها بار دیگر كفاشیان و ترابیان به‌هم نزدیك شده‌اند و همه جا با هم مشاهده می‌شوند.

در حال حاضر رزومه بیلسای آرژانتینی، اریکسون سوئدی، لیپی ایتالیایی و البته گاس هیدینک بزرگ را واسطه ها به دست کفاشیان داده اند. رئیس قصد دارد در صورت جدایی كارلوس کی روش، یك مربی خارجی به ایران بیاورد چراكه معتقد است مربیان داخلی در این شرایط نمی‌توانند به تیم‌ملی كمك كنند. نتایجی كه کی روش با ایران به‌دست آورد و عملكردی كه تیم‌ملی در جام‌جهانی‌ و بازی‌های اخیر خود داشت، باعث شده تا دید خارجی نسبت به فوتبال ایران بهتر شود به همین دلیل گزینه‌های معرفی شده در همان ابتدای مذاكرات اعلام كردند مشتاق هستند به ایران بیایند. منابع خبری فاش كردند کفاشیان حتی در مذاكراتی كه با ایجنت‌های خارجی داشته، اعلام كرده فدراسیون فوتبال مشكل مالی ندارد و می‌تواند هزینه‌های مربی جدیدش را به راحتی پرداخت كند. او گفته حاضرند به مربی كارنامه‌دار پول خوبی بدهند.

رییس فدراسیون فوتبال در آخرین روزهای سال 93 وقتی با سوال ما درباره مارچلو لیپی روبرو شد این واکنش را نشان داد: «لیپی هم خوبه ها.البته خودم کاپلو را دوست دارم اما او در روسیه است و نمی تواند به ایران بیاید اما لیپی هم مربی خوبی است.»

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار