گوناگون

آل‌کثیر مقصد آینده اش را مشخص کرد

مدیران باشگاه سپاهان و فولاد خوزستان مذاکرات موفقی درباره عیسی آل‌کثیر داشته‌اند.

به گزارش ورزش‌ سه، نیم فصل اول اصلا برای عیسی در سپاهان خوب پیش نرفت. او در ابتدای فصل با مشکل مربوط به صادر نشدن کارت بازی مواجه شد و کمی بعدتر هم به دلایل انضباطی برای چند هفته‌ای از ترکیب دور ماند، تا نه خود این بازیکن و نه تیم فوتبال سپاهان سودی از این انتقال پر سر و صدا و حاشیه‌ساز که باشگاه اصفهانی را در مواجهه با رقبا به گوشه رینگ برده بود، نبرند.

بلافاصله پس از پایان نیم فصل اول مشخص شد که عیسی آل‌کثیر یکی از 5 بازیکنی است که مورایس در لیست خروج خود قرار داده و حالا خبر می‌رسد که طی مذاکراتی که منوچهر نیکفر با مدیران باشگاه فولاد خوزستان داشته، این انتقال در آستانه نهایی شدن است.

عیسی کارش را در سپاهان در مصاف با نفت آبادان و دبل مقابل این تیم آغاز کرد، ولی درنهایت شرایط به گونه‌ای پیش رفت که بهترین تصمیم برای او و باشگاه سپاهان جدایی باشد.

منوچهر نیکفر از زمان انتخاب به عنوان مدیرعامل باشگاه سپاهان توانسته گام‌های بزرگی در جهت از بین رفتن حواشی در اصفهان بردارد و حالا انتقال عیسی در فضایی کاملا دوستانه اقدامی است که هم اردوی طلایی‌پوشان را در ادامه مسابقات یکدست‌تر می‌کند و هم کمک قابل توجهی در راستای کاهش بودجه سپاهان و جذب بازیکنان دیگر خواهد داشت.

قرارداد عیسی آل‌کثیر با سپاهان دو ساله امضا شده و با این جدایی مدیران باشگاه حالا با فراغ بال بیشتری می‌توانند برای تقویت تیم جهت حضور قدرتمندانه در لیگ قهرمانان آسیا طبق لیست ارائه‌شده از سوی مورایس اقدام کنند.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار