گوناگون

پرسپولیس برای بازگشت این بازیکن کارش سخت تر شد

پرسپولیس برای بازگشت این بازیکن کارش سخت تر شد

باشگاه پرسپولیس پیگیر وضعیت قرارداد بشار رسن شد.

یکی از خارجی های باکیفیتی که به فوتبال ایران آمد، بشار رسن بود. هافبک عراقی که چند سال در پرسپولیس توپ زد و حتی سابقه دو بار گلزنی در دربی را دارد، یکی از بهترین خارجی های تاریخ باشگاه پرسپولیس به حساب می آید. بشار که محبوبیت زیادی بین هواداران پرسپولیس دارد، بعد از پایان فینال لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۰ از جمع پرسپولیسی ها جدا شد و به قطر رفت. رسن که در حال حاضر عضو تیم القطر است، کیفیت خوب خود را بعد از جدایی از پرسپولیس هم حفظ کرده و هواداران پرسپولیس در هر پنجره نقل و انتقالاتی پیگیر بازگشت این بازیکن هستند.

خبرهای رسیده از باشگاه پرسپولیس حاکی از آن است که مدیران این باشگاه به تازگی پیگیر وضعیت بشار با تیمش شدند و از طریق مدیربرنامه های این بازیکن شرایط بازگشت بشار به پرسپولیس را جویا شدند. مدیران پرسپولیس می خواهند در نقل و انتقالات زمستانی تیمشان را در چند پست تقویت کنند و از همین رو بی میل نیستند تا شرایط را برای بازگشت یکی از محبوب ترین خارجی های این باشگاه فراهم کنند.

با این حال پرسپولیسی ها کار راحتی برای جذب بشار ندارند. این بازیکن تا پایان فصل با القطر قرارداد دارد و جدایی او به این راحتی نخواهد بود. لازم به ذکر است بشار یکی از ستاره های تیم برانکو بود و سرمربی کروات که این روزها گزینه اول جانشینی یحیی گل محمدی هم به حساب می آید، علاقه زیادی به سبک بازی بشار داشت.

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار