گوناگون

پایان کار سعید معروف با تیم ملی

پایان کار سعید معروف با تیم ملی

سرپرست فدراسیون از حضور سرمربی خارجی برای هدایت ملی‌پوشان والیبال خبر داد.

تیم ملی والیبال با جدایی بهروز عطایی همچنان بدون سرمربی است و پس از گذاشت چندین ماه انتخاب جانشین عطایی به یک چالش بزرگ برای فدراسیون والیبال تبدیل شده است.

سعید معروف یکی از گزینه‌هایی بود که از همان ابتدا بعد از جدایی عطایی نامش در کنار تیم ملی مطرح شده بود اما ظاهرا فدراسیون گزینه‌های دیگری را برای هدایت بلندقامتان ایران در نظر گرفته است.    

به نقل از ورزش در دومین جلسه کنیته فنی فدراسیون والیبال وحید مرادی سرپرست فدراسیون والیبال اعلام کرد: گزینه‌ای را سرمربی تیم ملی والیبال ایران خواهیم کرد که معتقد باشد والیبال ایران می‌تواند در المپیک ۲۰۲۴ حضور داشته باشد. المپیک پاریس مطالبه و حق مردم ایران است و باید از کوچکترین فرصت‌ها استفاده کنیم. تیمی تشکیل خواهیم داد تا برای حضور در المپیک پاریس بجنگد. به دنبال مربی‌ای با ذهن برنده هستیم. با پنج گزینه به مرحله نهایی مذاکرات رسیدیم که همه آنها شانس خوبی برای حضور ایران در المپیک پاریس قائل بودند و برای قبول این مسئولیت آماده جنگیدن هستند.

سرپرست فدراسیون در ادامه شرایط همکاری هر پنج گزینه را برای هدایت تیم ملی والیبال مردان ایران را به صورت دقیق توضیح داد و از اعضای کمیته فنی خواست تا نظر خود را در خصوص هر پنج گزینه اعلام کنند. سپس هر یک از اعضای کمیته فنی نظرات خود را در خصوص پنج گزینه اعلام شده اظهار و برگزیدگان آنها را برای انجام مذاکره نهایی و امضای قرار به صورت کتبی اعلام کردند. در پایان مقرر شد تا دکتر مرادی با توجه به اولویت بندی کمیته فنی با دو گزینه نهایی مذاکرات نهایی جهت عقد قرارداد را طی چند روز آینده انجام دهد و سرمربی تیم ملی والیبال ایران در سال ۲۰۲۴ را اعلام نماید و قرارداد همکاری را امضا کند.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار