گوناگون

چالش های احسان علیخانی در اجرای جوکر

چالش های احسان علیخانی در اجرای جوکر

احسان علیخانی در طول سال ها هم مجری بوده، هم تهیه کننده و البته کارگردان اما در کارنامه کاری اش آنچه بیشتر از همه خودنمایی می کند اجرای برنامه «ماه عسل» بود، برنامه ای که ۱۰ سال روی آنتن سیما رفت.

همشهری آنلاین نوشت: احسان علیخانی در این سال های اخیر از تلویزیون به شبکه نمایش خانگی کوچ کرد، یک کوچ تقریبا موفق با کارگردانی و اجرای برنامه جوکر

او قبل تر برنامه «عصر جدید» را روی آنتن برد. مسابقه استعدادیابی که از شبکه سه روی آنتن رفت اما تماشاگران تلویزیون عادت داشتند او را در برنامه ای چون «ماه عسل» ببیند. برنامه ای با حضور یک یا چند شرکت کننده و تم تراژیک و مجری که همه را می گریاند. علیخانی ۱۰ سالی اشک به چشم مخاطبانش آورد.

 

بعدها تغییر رویه داد و یک مسابقه هیجان انگیز برای تلویزیون ساخت و اجرا کرد. برنامه ای که در بی برنامه گی تلویزیون و نسبت به دیگر مسابقه ها و رئالیتی شوهای ساخته شده بیشتر دیده شد و مخاطبانش در شهرهای بزرگ و کوچک نسبت به پایتخت بیشتر بود.

علیخانی ناگهان از تلویزیون کوچ کرد، مدتی ناپدید شد و بعدتر در مقام کارگردان در «جوکر۱ »حاضر شد، برنامه ای که اجرایش را سیامک انصاری برعهده داشت.

 

این مجری حالا خودش سکان «جوکر۲» را در دستش گرفته، اجرایش شبیه اجرای «عصر جدید» است ؛هر چقدر علیخانی در برنامه های شاد ظاهر شده اما امضایش در اجرای «ماه عسل» پررنگ تر است اما با تماشای قسمت اول به نظر تلاش می کند تا اجرای متفاوتی را در ذهن تماشاگران شکل دهد.

 

اما میان اجرای سیامک انصاری با احسان علیخانی در جوکر تفاوت های زیادی وجود دارد، به نظر انصاری بازیگر که سال ها در کنار مهران مدیری بوده، آداب شوخی و برخورد را بهتر می داند و علیخانی در مواجه با بازیگران شوخی هایش هم جدی به نظر می رسد، موردی که شاید در قسمت های بعدی بهتر شود تا چالشی را برای شرکت کنندگان ایجاد نکند.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار