گوناگون

خواننده گانگنام استایل کجاست؟

خواننده گانگنام استایل کجاست؟

دوازده سال پیش یک خواننده کره‌ای با انتشار یک موزیک ویدیو در تمام جهان مشهور شد و رکورد یوتیوب را شکست.

پارسینه: حدودا دوازده سال از انتشار آهنگ مشهور «گاگنام استایل» می‌گذرد. همان آهنگ کره‌ای که بعد از انتشارش در همه ماشین‌ها، پاساژها، مهمانی‌ها و عروسی‌ها پخش می‌شد و میلیون‌ها نفر در جهان با رقص معروف آن ویدیو درست کردند. 

به گزارش هفت‌صبح در ماه جولای سال ۲۰۱۲ خواننده کره‌ای به نام «سای» (Psy) با آهنگ گانگنام استایل اینترنت را منفجر کرد و به موفقیتی جهان رسید. موزیک ویدیوی این آهنگ در یوتیوب تبدیل به اولین ویدیویی شد که بازدیدش از عدد یک میلیارد عبور کرد اما پس از آن دیگر آنچنان خبری از او نشد و اگر آهنگی هم منتشر کرد دیگر نتوانست به آن موفقیت اولیه برسد. حالا بعد از دوازده سال این خواننده کجاست و چه می‌کند؟

حالا پس از گذشت این سال ها، سای که نام اصلی او پارک جائه سانگ است، دوباره در کره جنوبی زندگی می‌کند. او دو سال پیش به کشور خود بازگشت و یک شرکت موسیقی و شرکت مدیریتی خود را راه اندازی کرده و در تلاش است تا دوباره در بازار موسیقی جای بگیرد. 

او در مصاحبه‌های اخیر خود گفته است که هنوز نمی‌داند چه چیزی باعث موفقیت گانگنام استایل شده و نه می‌تواند دوباره آن موفقیت را به خودش بازگرداند و نه می‌تواند به خواننده‌هایی که با شرکت او همکاری می‌کنند این اطمینان را بدهد که موفق می‌شوند. 

 

منبع: هفت صبح

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار