گوناگون

دنی آلوس به فوتبال برمی‌گردد؟

دنی آلوس به فوتبال برمی‌گردد؟

دنی آلوس امیدوار است همه چیز به نفع او تمام شود و به فوتبال برگردد.

به گزارش پارسینه و به نقل از خبر ورزشی، دنی آلوس برنامه دارد که در صورتی که در دادگاه تبرئه شود دوباره به فوتبال برگردد. این بازیکن برزیلی به اتهام تجاوز جنسی به چهار سال و شش ماه زندان محکوم شده است. ای ناتفاق در سال ۲۰۲۲ در بارسلونا رخ داد و ماه گذشته هم محکومیت او قطعی شد.

 با این وجود، این فوتبالیست سابق بارسا اخیرا با وثیقه یک میلیون یورویی و تا زمان مشخص شدن حکم دادگاه تجدیدنظر آزاد است و فعلا باید هر جمعه خود را به دادگاه معرفی کند. او در حال حاضر در خانه خود در بارسلونا به سر می برد و قصد دارد تا سال آینده که رای قطعی دادگاه صادر می شود در این خانه بماند و البته به شدت امیدوار است که درخواست تجدیدنظر او مورد پذیرش دادگاه قرار گیرد.

روزنامه اسپانیایی ال پاییس در گزارشی نوشته آلوش انتظار دارد که تجدید نظر حکم او با موفقیت انجام شود و او برای همیشه از زندان آزاد شود. در صورت وقوع این اتفاق او تمایل دارد که به فوتبال برگردد و البته نه برای بازی کردن بلکه در سمتی دیگر.

فعلا آلوس باید با همین شرایط در بارسلونا بماند و نمی تواند در مورد آینده خود تصمیمی بگیرد یا حرکتی انجام دهد تا زمانی که رای قطعی دادگاه صادر شود.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار