گوناگون

حواشی عجیب گریبان گیر پرسپولیس؛ لغو سفر قرمزپوشان به مکه بخاطر درویش!

حواشی عجیب گریبان گیر پرسپولیس؛ لغو سفر قرمزپوشان به مکه بخاطر درویش!

پارسینه: پرسپولیس از مدت‌ها قبل برای این سفر برنامه‌ریزی کرده و ویزای عربستان برای مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره صادر شده بود اما حواشی اخیر پیرامون باشگاه، درویش را از رفتن به عربستان منصرف کرده است.

همشهری آنلاین نوشت: روز سه‌شنبه یکی از رسانه‌ها خبر از همسفر شدن رضا درویش با بازیکنان و مربیان پرسپولیس در سفر مکه داد و مدعی شد که آشتی‌کنان در راه است. البته در شماره دیروز به این نکته تاکید داشتیم که باشگاه پرسپولیس از مدت‌ها قبل برای این سفر برنامه‌ریزی کرده و ویزای عربستان برای مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره صادر شده بود اما حواشی اخیر پیرامون باشگاه، درویش را از رفتن به عربستان منصرف کرده است.

در همین راستا باخبر شدیم واکنش برخی بازیکنان پرسپولیس بابت شایعه همسفر شدن با مدیرعامل باشگاه‌شان جالب بوده است. آنها مدعی شده‌اند امیدواریم که این اتفاق رخ ندهد؛ چراکه اصلا تمایل به همسفر شدن با درویش را ندارند!

ناگفته نماند باشگاه پرسپولیس روز گذشته برنامه سفر سرخپوشان به عربستان را اعلام کرد و مشخص شد سفر این تیم به مکه هم از برنامه‌ها حذف شده است. از قرار معلوم یکی از دلایل حذف این سفر، انصراف درویش از همراهی تیمش در سفر به عربستان بوده است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار